Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig szedtetek a terhessegi...

Meddig szedtetek a terhessegi vitamint? Szules utan valoban erdemes meg szedni?

Figyelt kérdés
Gravidat szedek,ugy reklamozzak ugye,hogy terhesseg utan is tanacsos szedni. Most vagyok 36+3 hetes,es 3 szem van meg hatra a dobozban. Ertelemszeruen nem azon a par ezer Forinton mulik az eletem,de tanacstalan vagyok,vegyek-e meg egy dobozzal. Ki meddig szedte?
2014. dec. 27. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
3 hónappal teherbeesés előtt kezdtem, szedtem végig várandósság alatt, végig szoptatás alatt, és mivel kis korkülönbséggel akarjuk most a kistesót, most is szedem. Gyakorlatilag már kb. 2.5 éve szedem. (Elevit) Ez idő alatt egyszer sem voltam beteg, még náthás sem :)
2014. dec. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó, ha szeded. Nekem jól jött, mert elég fáradékony voltam, le voltam gyengülve. Szülés után 2-3 naponta bevettem egy szemet.
2014. dec. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy eves a lanyom, szopik meg, en szedem.
2014. dec. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Én utálom a bogyókat. Nagyon nehezen nyelem le.

Amikor megtudtam, hogy terhes vagyok(4 hetesen) akkor mondta a doki, hogy szedjek magnéziumot, vasat, folsavat, és terhesvitamint (Ladeevit). 14 hetesen váltottam dokit, és kérdeztem, hogy muszáj Ennyit? Azt mondta vasat nem is kellett volna, a folsav jó a 12. hétig, a terhesvitamint meg abbahagyhatom, ha eszek rendesen, változatosan. Abba is hagytam mindent, 37. hétig dolgoztam vendéglátásban, és egészséges fiam született 10-es apharral.

szóval kérdezd meg a dokid, de nem dől össze a világ, ha abbahagyod.

2014. dec. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is szedem vagy is iszom még mert szoptatok és még a másik babának is adok le tejet így potólnom kell azt a sok vitamint ami enny tejjel kiürül :) na meg hullik a hajam is meg itt a tél is :) 4 hós most :)
2014. dec. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Akkor egy dobozzal meg mindenkepp veszek :)
2014. dec. 28. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!