Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok, par napja...

37 hetes vagyok, par napja szerintem joslo fajasaim vannak (gyakori mehosszehuzodas, derek fajas)?

Figyelt kérdés
ebbol lehet kovetkeztetni h.mennyi van meg hatra,lehet par nap?v.akar het?
2008. aug. 18. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ah , ezzel még túl is hordhatod. Nekem a 32. héttől voltak fájásaim, majd a 38 . héttől megszüntek, és túlhordtam 8 napot. Ebből még nem lehet semmire következtetni, lehet még ma megindul-ne tegye- de lehet, hogy túlhordod...
2008. aug. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia!38 hetes vagyok nekem eddig semmi nem volt.Ma hajnalban viszont fel is keltem a jóslófájásokra.Épp ma kellett mennem nstre, ahol találkoztam a dokimmal is, aki megvizsgált és mondta hogy jól éreztem valóban azok voltak, egy picit ki is nyilt a külső méhszáj, meg is rövidült, viszont a szülés időpontja a babától függ.Lehet holnap 3 nap mulva 10 nap mulva.Ugyhogy sajna, én is azt hittem hogy vége de még eltarthat egy darabig.

Üdv

2008. aug. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!