Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is más érzés a szex...

Nektek is más érzés a szex terhesen?

Figyelt kérdés
Múlt héten mondtam a férjemnek szeretkezés közben, hogy olyan fura most a szex. Kérdezte, hogy hagyjuk-e abba, rossz-e, de mondtam, hgy nem rossz, jó, csak más. Volt orgazmusom, de valahogy más volt. Múlt héten kellett volna megjönnie, de nem jött. Tapasztalt valaki ilyet?

2014. dec. 29. 23:21
 1/5 anonim válasza:
mármint terhes vagy és menstruálsz? ésmost nem jött meg? amugy igen énis észre vettem nem olyan mindt volt nem vált ki belölen olyan érzelmeket mindt terheség elött remélem ez nem maradando:)
2014. dec. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! Nem menstruálok, csak kicsit más a szex. Olyan, mintha egy kicsivel szűkebb lenne a hüvelyem. Neked miben más? Csak érzelmileg? Kívánod azért a párod? Hány hetes vagy?
2014. dec. 30. 08:43
 3/5 anonim válasza:

igen énis érzem hogy szükebb lettem .persze kivánom meg jol esik nagyon ,,utánna ugy vagyok vele hogy egy jo darabig nemis kivánom . más dolgokra koncentrálok közben és igy nem vált ki belölem olyant mindt terhesség elött.

20hetes :) éste?

2014. dec. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nagyon ritkán kívánom. De ha belemegyek, akkor legtöbbször kielégülök. Kb. havonta-kéthavonta. Te milyen gyakran kívánod? És milyen gyakran csináljátok?
2014. dec. 30. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi is észrevettük hogy más lett a szex mióta terhes vagyok. Egyrész az első trimeszterben a rosszullétek,hányás elkerültek,viszont a szex utáni vágyam a terhesség eleje óta az egekben.

Így sokkal nőiesebbnek,gyönyörűnek lát,tetszenek neki a gömbölyödő formáim. Úgy vettük észre hogy érzékenyebb is vagyok meg szűkebb is. Óvatosabbak vagyunk mint előtte,de így is teljesen kielégítő. 24 hkm

2016. nov. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!