Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 4. gyereknél is megoldható,...

A 4. gyereknél is megoldható, hogy csak a has nő, vagy itt már végleg elszabadul a pokol? Hogy néz ki egy négy gyereket szült anya teste?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A családban két nő is van, akinek 4 gyereke van. A teste úgy néz ki, mint az első előtt. Mindketten vékonyak, és nincs nagy hasuk.
2014. dec. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet általánosítani, de az előző három terhességből azért lehet valamit következtetni.


Van, aki már az elsővel is jócskán felszed máshova is még odafigyelés mellett is, hisz nem csak életmód, hanem részben alkati/genetikai kérdés is.

2014. dec. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút alkati dolog! Én mindegyik szoptatással csak fogytam és fogytam. A 3.-at majd' 10 kilóval kezdem könnyebben, mint az elsőt. És a tendenciát meg ismerem. :( Tartok is tőle, hova fogyok el a szoptatás végére. A másodikkal már csak fele annyit híztam, mint az elsővel...
2014. dec. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm, aki négy gyereket szült. Mindig szoktam mondani neki, hogy a fenébe csinálja, hogy ilyen csinos. Egy csepp felesleg sincs rajta és gyönyörű lapos hasa van.
2014. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Victoria Backham elég jól néz ki. :)
2014. dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Én is ismerek egy nőt, akinek öt gyereke van, kb 45 kiló, nagyon jól néz ki.
2014. dec. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!