Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam nst-én nagyon rossz...

Voltam nst-én nagyon rossz lett! Várható változás?

Figyelt kérdés
37h km vagyok,bekellett mennem a korházba utközben ettem egy csokit,meg ott mondta a doki hogy igyak egy colát!Jobb lett a szívhang,az uh-án is minden rendben van 3800gr!mindent megnézett egy nagyon normális doki és mondta hogy az 2.nst papiron lát már fájásokat!Akkor beindul a szülés?
2010. febr. 4. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Ez lehet, hogy csak jóslófájás, ha szülési fájások lesznek azt érezni fogod! :)

Ha majd rendszeresen jönnek a fájások akkor jön a baba is.

Nyugi, élvezd ki az utolsó napokat, heteket! Pihenj, rendezgesd a babaholmikat. (engem ez megnyugtatott)

Jó egészséget és könnyű szülést kívánok!

2010. febr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
én tegnap voltam és nekem is pont akkor volt egy iszonyat nagy fájásom sőtt tegnap este egész végig görcsölgettem de azota semmi.nyugi tuti h érezni fogod h ez már szülési fájdalom lesz.
2010. febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!