Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet műkörömot viselni terhesen?

Lehet műkörömot viselni terhesen?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne lehetne? Viszont, ahogy megszületik a kicsi,utána nem igazán lehet azokkal a körmökkel kisbabát ellátni.
2014. dec. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

simán lehet

és a gyerek mellet is lehet hordani

max nem az a boszis hegyes végűt hanem egy rövidebb fazont

2014. dec. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nem mert a gyereknek is műkörme lesz!

Úh. Miért ne lehetne? Mi köze a terhességnek a műkörömhöz?

2014. dec. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés után csak az ujjbegyemig 'ért' a körmöm, ha nőtt, akkor sem akadályozott a lányom ellátásában soha, nem karmoltam, nem kaptam meg.
2014. dec. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jav: zselés körmöm
2014. dec. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit nézz utána a zselé szárító lámpa sugárzásának a veszélyeire. Már nem tudom pontosan, de egyszer olvastam, hogy nem is gondolnánk, hogy milyen káros, rákkeltő, főleg, hogy sokan éveken át, életükön át használják. Lehet, hogy terhesen kihatással van a magzatra, nem tudom, nézz utána.
2014. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha ennyire káros lenne, nem lenne 1 db uv lámpa sem forgalomban.
2014. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

#7,

rossz az érvelésed: millió meg egy bizonyítottan káros dolog van forgalomban! Csak egy példa: dohánytermékek.

2014. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Lehet :) Én védőnő vagyok, és amiatt van rövid, természetes hatású zselés műkörmöm, mert a sajátom lemezesen törik, és ha nincs tövig vágva, megkarmolnám a babát/gyereket, mikor vizsgálatot csinálok :S Viszont, hála a műkörmömnek, soha nem karmoltam meg senkit, így nem szeretnék megválni tőle :) Hacsak valaki nem naponta/hetente használja az UV lámpát, akkor semmi káros hatása nincs! Egy átlag körmöt meg kb. 4 hetente kell töltetni... Saját tapasztalat, hogy nagyon fehér, fényérzékeny bőröm van (ha nem kenem be magam, egy sima nyári naptól is bővülnek az anyajegyeim), mégsem okozott az UV lámpa semmit, pedig évek óta van műkörmöm! Ha okozna valamit, azt is maximum a kézujjaidon tenné, semmi köze a magzathoz! Ha nagyon aggódsz, akkor vegyél fel egy maszkot, hogy ne lélegezd be a porát, de egyébként semmi probléma nem származhat belőle! :)
2014. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Ennyi erővel ne használj mikrót, mert az is rákkeltő...
2014. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!