Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elhalt terhességnek volt-e...

Elhalt terhességnek volt-e valamilyen jele?

Figyelt kérdés
Görcsök, vérezgetés, nehéz terhesség, ilyesmire gondolok.

2014. dec. 30. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem velem történt, de nagyon közeli baráttal: 8. héten még minden rendben volt, a 12. heti uh-n mondták, hogy a magzat 9 hetesenek felel meg és nincs szívhang. 3 napot vártak, újra vissza kellett menni. A diagnózis ugyanez. 10 nap múlvára kapott időpontot a műtétre. Még aznap, mikor a 2. uh volt délután hívott, hogy ömlik belőle a vér.
2014. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy elhalt ikerterhességem volt, már az elejétől nem fejlődött jól egyikük sem, üres petezsákoknál megállt a dolog, 9 hetesen mondták ki, hogy missed ab. Én nem görcsöltem, nem véreztem, nem barnáztam. Az égvilágon semmi jele nem volt a dolognak, én végig azt hittem, hogy minden oké. Műtéttel fejezték be a terhességet, még a műtét napján se volt semmi, ami utalt volna arra, hogy valami nem oké, de ugye az ultrahang nem hazudik.

Most 11+2 hetes terhes vagyok, jövő hét csütörtökön esedékes a 12 hetes UH, hát, nem mondom, hogy nem parázok, hogy mit látunk... sajnos tapasztalatból tudom, hogy nem mindig van jele a bajnak, de próbálok pozitívan hozzáállni.

2014. dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hirtelen elmúltak a tünetek.
2014. dec. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!