Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz velem szüléskor, ha...

Mi lesz velem szüléskor, ha nagyon alacsony a fájdalomküszöböm?

Figyelt kérdés
Nagyon vágyom egy gyerekre a páromtól, valószínűleg egy-két év múlva lesz esedékes. Alig várom, hogy anya lehessek tőle, de nagyon félek a szüléstől, mert mindig nagyon alacsony volt a fájdalomküszöböm :S

2014. dec. 30. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokan félnek a szüléstől, mégis szülnek. Azt nem írom, hogy ne félj, csak annyit, hogy ne aggodalmaskodj előre. A terhesség már megváltoztatja egy kicsit a nőket, sok minden más is változhat. Ha nagy fájdalmaid lesznek is, majd jajveszékelsz, vagy ami épp jön. Van aki végigordította a vajúdását. Minden jót neked.
2014. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki fél a szüléstől. De ezen a hídon majd akkor kell átmenni, ha odaértél. Teljesen felesleges már előre stresszelni miatta.
2014. dec. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem az epidurális nagyon jól hatott.

Már órák óta vajúdtam, mikor megkaptam, és utána még tudtam szundítani is egy picit.

2014. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet EDA-val szülni :) Ez ne tartson vissza :)
2014. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem aztán alacsony a fájdalomküszöböm, mindenféle apró fájdalomtól teljesen elhagyom magam, mégis meg tudtam csinálni.

Valahogy nem is stresszeltem rajta, úgy voltam vele, hogy néhány óra, valahogy csak túlélem. Nem mondom, hogy nem fájt, de szuper gyorsan lement az egész.

2014. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!