Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A születéskalkulator szerint...

A születéskalkulator szerint 6hetes terhes vagyok utso menszim alapjan holnap megyek dokihoz fog már latni valamit? Munkahelyemen elég sokat kell dolgozni 8ora jarkalas folymatosan ezzel arthatok a babanak?

Figyelt kérdés
Nem nagyon emelgetek nehezet csak pörögni kell 8oran keresztül raktari munka és mindig ezen stresszelek hogy bajt csinalok.e.Tudom a terhesség nem betegség de én mégis aggodok.Valaki van hasonlo helyzetben?
2008. aug. 18. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Petezsákot már biztos hogy fog látni. Én 12. hétig dolgoztam, sebészeti osztályon 12 órában, 2 műszakban, délután és éjszaka egyedül, 30-35 frissen operált beteggel. Ott aztán volt pörgés, emelgetés. Hála Istennek nem lett semmi bajunk. Szerintem holnap kérdezd meg a dokitól, mit javasol. De ne stresszelj, biztos nem ártasz! Gratulálok a babához! Üdv 26 hetes kismama
2008. aug. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!Nem ártasz a babádnak a járkálással sőtt egy felmérés szerint akik sokat mozognak terhességük alatt ők könyebben szülnek!Emelgetni 2 kilóig szabad azzal nem ártasz a picinek!A kalkulátor szerint én szerdán leszek 6 hetes :)

Elvileg ilyenkor már lát petezsákot az ultrahangon a hetedik héten már szívhangot is lehet hallani én megvárom azt!Boldog babavárást !

2008. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 5 hetes és 6 napos voltam, amikor az első uh-t készítették (hüvelyi volt) és már volt szívhang. De van, akinél csak hetedik héten találnak.

A járkálással önmagában nem ártasz, ha nincs komplikáció és jól vagytok, akkor nyugodtan dolgozhatsz. Az biztos, hogy előbb-utóbb nehéz lesz. Én is állómunkát végzek, napi nyolc óra (épp elég), de közben maximum húsz percre ülök le és folyamatosan állok, járkálok, emelni nem kell. És ettől bajunk nincs, csak annyi, hogy 25 hetes vagyok most és nap végére néha nagyon fáj a derekam és kimerült vagyok.

2008. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok köszi a válaszokat:)
2008. aug. 18. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!