Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig nagyon fontos a kismama...

Meddig nagyon fontos a kismama vitamin?

Figyelt kérdés

Amint megtudtam hogy babat varok bevasaroltam 5 honapra elegendot de ha beveszem iszonyuan rosszul leszek tole. Probaltam mas markat is es attol is ugyan ilyen rosszul vagyok (hanyingerem van fokent oklendezessel es a 6-8.het kozott hanytam kozvetlen a vitamin bevetel utan 10-15 percel).

12.het utan elegendo sima multivitamint szedni? Vagy jo ha minden masnap szedem csak a magzatvedot (a masik napon pedig sima multivitamint)?


2015. jan. 1. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szedj csak folsavat, és étkezz változatosan!
2015. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Femibiont próbáltad? Nekem csak az jött be. Én úgy szedtem, hogy 30 hétig minden nap és onnantól minden másnap, és szülés után abba is hagytam. (azért hagytam abba mert miután megszültem már tudtam normálisan enni és nem jött ki belőlem minden :D :)
2015. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Próbáld meg a hipp natal-t finom gyümis.én még mindig iszom mert szoptatok 4 hós a babám. :)
2015. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mikor vetted be? Reggel étkezés előtt? Ha igen akkor próbáld meg este vacsi után bevenni inkább. Akkor már nem szokott hányingert okozni.
2015. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A folsav bőven elég. Másrészt a magzatnak csak a folsav fontos,minden mást ki tud vonni a szervezetedből. Nem kell bedőlni a tévéreklámoknak, ha változatosan étkezel, folsavon kívül nincs másra szükséged.
2015. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sanatogen es pregnacare-t probaltam es egy itteni bolt sajatmarkasat. Mindig este veszem be lefekves elott, mert csak akkor eselyes, hogy bent maradjon :/ ma talan nem volt veszes. Remelem mulik lassan a hanyingeres idoszak.
2015. jan. 1. 22:53
 7/7 anonim ***** válasza:
általában ráírják,hogy az esti órákban étkezés közben/után ajánlott bevenni. a terhesség végéig ajánlják,sőt a szoptatás alatt is. engem letolt a doki,hogy miért nem szedtem a terhesség előtt is ha tudtam,hogy babát szeretnék..
2015. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!