Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi segíthet az émelygésen?

Mi segíthet az émelygésen?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 6. Heten. 2 nappal ezelott a semmibol kezdodott az emelyges es hanyinger. A fokhagyma illatatol rosszul vagyok ha ra gondolok is. Mintha mindig azt ereznem. Csak akkor jobb ha eszem, de egyebkent egesz nap csak hanyinger gyotor. Van vmi tuti tippetek?

2015. jan. 2. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a gyömbér segített rajta ill. a limonádé :) Kitartás :)
2015. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszike! Most főztem éppen gyümölcsteát és daraboltam bele egy keves gyömbért. :) most meg melegebb de mar ittsm par kortyot hazha segitene. Ugy jött mint derült égből a villámcsapás. Meg szerencse hogy nem hanytam, bar arra is megvan meg sz eselyem boven gondolom...
2015. jan. 2. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Állítólag a cola jó rá reggel éhgyomorra. Nem tudom én nem próbáltam, nekem nem volt ilyen tünetem. De egy próbát megér szerintem, aztán biztos csökkenni fog magától is.

Az orrod viszont nagyon érzékeny marad végig, nekem brutál érzékeny volt, de hány ingert nem okozott.

2015. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az alma sokat segít. legalábbis a többségen. ha reggel felébredsz egyél meg egy almát mielőtt kimásznál az ágyból. tedd magad mellé ha van asztal vagy vmi. vagy ha esetleg a párod vagy valaki otthon van kérd meg,hogy hozzon be egyet.
2015. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) A cola nekem is jol esett csak az eleg egeszsegtelen igy probalok vmi mast talalni. Asz almat is kiprobalom majd. :)
2015. jan. 2. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:
gyömbér rágcsálása vagy tea formában
2015. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!