Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi segithet a teherbe esésnél?

Mi segithet a teherbe esésnél?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
ha egészségesek avgytok nem kell semmmi különleges dolog ha pedig mesddösági probléma van akkor sok esetben csak az orvos tud segiteni. Én pl millió természetes dolgokt probáltam ami rengeteg embernek segithetett nekem mégsme segitetetk pedig komoly oka nincs a sikertelenségnek ami volt már rendezödött mégis muszáj az orvosi segitség-
2014. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Felhőtlen szex csodákra képes.

Ha a babán jár az agyad közben, az problémás...

2014. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én aktus után felraktam a lába a falra.Ezt mondták ,hogy segít és második hónapba terhes is lettem :) Hajrá!..
2014. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem raktam fel, sok ki is folyt.:D Mégis 3 hónap után teherbe estem. Úgy voltunk vele, hogy elkezdünk próbálkozni és jön, amikor jönnie kell. A lényeg, hogy nem szabad rágörcsölni, számtalan olyan esetet tudok, hogy szeretkeznek, amikor csak tudnak, hogy összejöjjön már a baba és az nagyban hátráltat, nem csak azért mert annyira rágörcsöl az ember, hanem azért is, mert minél gyakrabban ürül a férfiból sperma, annál jobban "romlik " úgymond a minőségük és gyorsaságuk. Ha a szervezeted egészséges abból a szempontból, hogy természetes úton teherbe eshetsz, meg fog történni, de akkor mikor eljön az ideje. Ha meg nem, akkor tényleg külső segítséggel sikerülhet csak.
2014. jan. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kedves 4-es ne adj olyan tanácsot amiröl foggalmad nincs mivel olyan szerencsés vagy hogy nem élted át. Ez a tudodk olyan esetet nagyon jól hangzik, persze én is találkoztam már ilyennel kb 100 esetböl 2-vel. Tudod ez a ne görcsölj rá sem jön be a legtöbb párnál, én az 5 évböl másfél évig egyáltalán nem görcsöltem rá (nem az elején hanem 2,5 év sikertelenség után) még a ciklusomat sem figyeltem mégsem sikerült. Az a pár aki meddöségi kezelésen vesz részt abban a 2 hétben amig kiderül sikerült-e a beavatkozás semmi másra nem tud gondolni csak arra hogy sikerült-e, annál jobban nem lehet rágörcsölni mint akkor amikor tudod hogy benned van a baba és az a kérdés megtapad-e, mégis rengeteg beavatkozás sikeres.
2014. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Méregtelenítsd a szervezeted!

Aztán tarts diétát úgy,hogy nem eszel mindenféle ártalmas,mű,cukros,stb... dolgokat,ez nagyon hatásos volt nálam.Mire rájöttem, az első gyerek 2 év után fogant méregtelenítés után egy hónappal,a második szintén, 3 hónap után,de rögtön méregtelenítés után.Nem tudom,nálam volt-e csak így,de érdemes ezt is kipróbálni!

2014. jan. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös.. Bizony pszichikai tényezők, gátak is befolyásolják a megtermékenyülést, ez bizonyított tény.. És lehet h csak 100ból 2 nőnél, de előfordul és nem tudni, ő abba beletartozik-e, valamint azt se tudhatod, mivel nincs leírás, hogy mióta próbálkozik és hogyan éli meg. És a második dolog is amit leírtam, igaz: nem a mennyiség számít, hanem a minőség!
2014. jan. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi elmentünk nászútra, ott csak egymásra figyeltünk, romantikáztunk és örültünk egymásnak a férjemmel és ami szerintem nagyon fontos, hogy kizártunk minden itthoni stresszgócot és ott úgy beszéltük meg, hogy nászút után kezdődhet a babaprojekt... aztán mikor hazajöttünk, az első szeretkezésünk végén felvágtam a lábam a fejem fölé (tudom, egyáltalán nem romantikus :) aztán a férjem csak poénból megrázta a fenekem... :D komolyan mondom, nekünk bevált, mert 2 hétre rá pozitív lett a tesztem... :)

Sok sikert :)

2014. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!