Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges így teherbeesni?

Lehetséges így teherbeesni?

Figyelt kérdés

Kétoldalú petefészek cisztám van,amit most találtak meg.

A párommal megszakítással vagyunk együtt,mostanában elmegy bennem picit,minden héten,nem vagyunk rajta a baba projecten,de nem is bánjuk.

Nem szedtem eddig gyógyszert,így jövőhéttől kéne elkezdenem.



2015. jan. 3. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

igen, cisztával is teherbe lehet esni

igen, megszakítással is (főleg ha nem is szakítja meg időben)


ez neked meglepő?


Milyen gyógyszer? Fogamzásgátló? Ha igen, az nem fogja megoldani a problémád, csak ront a helyzeten. Endokrinológus kellene neked.

2015. jan. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt.

Igen mindig egy picit elmegy bennem,de nem tudtam hogy igy is sikerulhet teherbeesnem.Igen ez bekem meglepo.

Nem tudtam,hogy igy is lehet.

Fogamzasgatlot irt fel,de most kezdenem el szedni,de tudom hogy ez nem az en javamat segiti.

Igen jan.12en megyek endokrinologushoz.

2015. jan. 4. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem se szedd a fogigátlót az csak ront a cisztás petefészkeden.

megszakítással is lehet teherbe esni sőt teherbe lehet esni csak az előváladéktól is.

2015. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Felek hogy nem fog segiteni.

Igen azt tudom hogy az elovaladektol is teherbe lehet esni.

De eddig nem estem teherbe,viszont most el is megy bennem egy picit,gondoltam a petefeszek ciszta miatt nem eshetek teherbe.

2015. jan. 4. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!