Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Műszeres terhességmegszakítás...

Műszeres terhességmegszakítás után könnyebb teherbeesni? Van kockázat? Meddig várjak?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki lecsesdzne,hogy miért akarok ab után babát,ide linkelem az utolsó kérdésem,ebből mindent megértetek!Biztosan emlékezni is fogtok rám :(

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


2011. jan. 13. 09:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Jaj, hát először is nagyon sajnálom. :(

Mivel azért már 13 hetet volt a hasadban, várj 3 hónapot. Ki kell ürülnie a terhességi hormonoknak, vissza kell alakulni a méhednek, rendeződnie kell a ciklusodnak, gyógyulni a lelkednek. Kérdezd meg a dokidat az a biztos, de szerintem ő is 3 hónap várakozást fog javasolni.

2011. jan. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Október 8-án volt a műtét.végülis már 3 hónapja.Az a helyzet,hogy ebben a hónapban már nem védekeztünk,19-én kellene megjönnie,még nagyon korán van,de 3 napja ugyanazon tüneteim vannak,mint anno augusztusban.Szédülés,álmosság,hányinger (nem hányok).Most nem tudom mi lesz,a neten azt olvastam,könnyebb teherbeesni,ha előtte terhes voltam,de elment a baba,és most meg azon aggódok,lesz-e valami baj,ha mégis....
2011. jan. 13. 09:21
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj, eltelt már egy kis pihenő. Állítólag könnyebb, nekem mondjuk nem jött be (nyáron vetéltem spontán, azóta se lettem terhes).
2011. jan. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

végig olvastam a történetedet és nagyon sajnálom remélem mihamarabb össze jön és minden rendben lesz a kicsivel.kitartás és sok sikert.amúgy a tested érzi mikor van felkészülve az újabb babára.ha a tested nem áll készen nem fogsz állapotos lenni.

22/N

2011. jan. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm.Most elmegyek dolgozni,de este megnézem,remélem írtok majd!Sziasztok lányok!
2011. jan. 13. 09:50
 6/14 anonim ***** válasza:
a mutet utan azert kell varni meg a mehszajadat "megpiszkaljak" es annak kb 3 honap kell hogy megint tokletesen zarodjon...az hogy kaparas utan mikor leszel megint terhes nem mas mint statisztika es orvosi magyarazatot nem igazan talanak neki A lenyeg hogy probalkozni kell intenziven es ha mar egyszer sikerult akkor az azt jelenti hogy egeszsegesek vagytok es csak egy kis ido kerdese hogy megint sikeruljon...oszinten remelem hogy mar terhes vagy es ha igy van akkor gondtalan babavarast kivanok neked...ha pedig nem vagy az akkor essetek neki a dolognak mert mar vartatok eleget ahhoz hogy ne legyen semmi baj
2011. jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én ugyan ebben a helyzetben vagyok .Nekem szeptember 22-én kellett megszakítani egy 15 hetes terhességet szívfejlődési rendellenesség miatt.

Mi is januárban kezdtük újra a próbálkozást.Én tegnap voltam az orvosomnál aki áldását adta a dologra.És akár már lehet is valami,ki tudja........ :)

Én már 1,5 hónapja szedek folsavat ill. most váltottam 1 hete Femibionra.

Sok szerencsét a babához!

Én miskolci vagyok és nekem is van már egy közel 2 éves kisfiam :)

2011. jan. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok,köszönöm,hogy írtatok!

Nos a munkahelyemen ismét rosszul lettem,így átszaladtam a drogériába venni egy tesztet,gondoltam lesz ami lesz,megcsináltam.Hát nagyon halványan pozitív lett,de tényleg halvány.Viszont más is látta,és színes a csík!Remélem minden rendben lesz,majd írok!

2011. jan. 13. 18:20
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Nagyon sajnálom,átérzem a fájdalmadat :(((
2011. jan. 13. 18:20
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Gratulálok!Remélem,nálam is hasonló lesz a helyzet!:)
2011. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!