Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez baj lehet vagy természetes...

Ez baj lehet vagy természetes terhesen?

Figyelt kérdés

Most voltam wc-n és és szokott lenni néha ilyen váladék féle a vizeletben de átlátszó!most viszont volt ilyen nagyon halvány barnás színe!de nagyon nagyon halvány!

Előfordul ilyen terhesség alatt vagy valami bajnak a kezdete?

8 hetes kismami


2010. febr. 5. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis barnázás előfordul, általában nem jelent semmi problémát, de szólj azért az orvosodnak, biztos, ami biztos.
2010. febr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen menj orvoshoz!!! Minden színes folyásnak oka van. Van akinél nem okoz gondot, nálam viszont vetélés lett a vége a barnázásnak. És ezzel nem akarlak megijeszteni, de az orvosodnak mindenképpen jelezd.

Minden jót, vigyázz magadra.

2010. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de csak egy hónap múlva kell mennem.:S
2010. febr. 5. 11:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem hívd fel a dokidat és mindenképpen nézzen meg!Nekem két terhességemnél is volt az elsőnél 9-10 hetesen vetélés lett a vége a másodiknál 12 hetesen ,persze nagyon félte ,de szerencsére semmi baj nem lett pedig a másodiknál sokkal erősebb volt a barnázás még egy kicsi vér is volt.Ahogy előttem már írták nem biztos hogy baj van de a saját megnyugtatásodra is inkább keresd fel a dokidat!Jó egészséget!
2010. febr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam is így kezdődött az előző babánál. Először csak épp halványbarna-jószándékkal sötétsárga nyákos csík... Erősödött... :(

Ha rám hallgatsz, bementek az ügyeletre MOST!!

2010. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!