Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az természetes hogy 30 hetes...

Az természetes hogy 30 hetes terhesen egy többször fulladok és ha fekeszem nem kapok rendesen levegőt? Azt is mondták sétáljak sokat hogy ne vizesedjek de hogy ha fulladok és fáj a lábam? Ez baj vagy csak az én lustaságom lehet?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Most van a fundus a legmagasabban, nyomja a rekeszizmot, ilyenkor átmeneti nehézlégzés jön létre. Teljesen normális és még vagy egy hónapig fennáll majd.
2010. ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális, nekem most kezd enyhülni talán. :) 33+2 hetes kismama
2010. ápr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is ez volt ennyi idősen,de szerencsére egy picivel jobb már a helyzet.a vizesedéssel kapcsolatban nekem az a tapasztalatom h én minél többet sétálok nekem annál jobban bedurrannak a bokáim.tehát nekem a séta többet árt mint használ.


33+4 hetes km

2010. ápr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Normális!

És még van 10 heted... :-)


39 hetes szintén "fulladós" kismama

2010. ápr. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!