Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Antibiotikumot kell szednem...

Antibiotikumot kell szednem nyitott méh szájjal ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

34+3 hetes kismama vagyok ma voltam orvosnál a méhszàjamra annyit mondott nyitva de nem akar erősen meg vizsgálni mert félő, hogy be indul a szülés. A méh nyakat is megvizsgálta hüvelyi ultrahangal arra ennyit mondott chh chh jönni akar.....Tegnap óta gazdagodtam egy kellemes kis aranyérrel amiatt, hogy a baba feje teljesen lent van, sajnos vérezget is arra bepantent kell be kenyjek vatta korongot és oda kell tennem napi 3*...a nyílt méhszàjra kaptam antibiotikumot a fertőzés ellen, de ha én hamar kapok hüvelyi gombát antibiotikumtól ettől nem fogok?Illetve elég a bepanten nem gáz, hogy vérzek picit a fenekemen?

Sajnos Németbe élünk és őszinte leszek nem mindent értek szó szerint.


2015. jan. 5. 15:43
 1/1 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt el felejtettem írni, hogy a papiromra a méhnyakhoz ezt írta 2.3....két hete fekszem akkor volt 2.4 most még jövő hét szombatig kellene ki bírni akkor leszünk 36+1 hetesek 😊
2015. jan. 5. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!