Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, hány hetes korotokig...

Kismamák, hány hetes korotokig dolgoztok/dolgoztatok terhességetek alatt? Szerintetek normális, hogy ha minden rendben lesz, én végig szeretnék dolgozni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 17:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40. héten még dolgoztam, annyit amennyi jólesett. Rám is minden nap hülyén néztek, mert még terminust is túlléptem. Jó volt ez ìgy, a kövit is ìgy szeretném.
2015. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Van rizikója nagyon is! Nővérem 170-es vérnyomással került kórházba nem is egyszer. De még a szülőszobában is intézte a dolgait telefonról...Már nagyon is bánja, szívesebben készült volna inkább otthon a babára.
2015. jan. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A nővérednél nem volt minden rendben. Ahogy a kérdező írta, ha minden okés. A noverednek az első jelnél abba kellett volna hagynia a munkát, de ha nincs baj, miért ne dolgozhatna valaki. Az meg, hogy a szülőkszobán is a dolgait intézte szintén az ő sara. Ha baj van, akkor nem kell dolgozni, de ha nincs, akkor meg nem árt, ha normális a munkahely. A terhességi magas vérnyomás mögött legtöbbször toxemia áll, aminek nem a stressz sz oka.
2015. jan. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálam is minden OK volt, 37. hét végéig dolgoztam az első gyereknél, a másodiknál kb. 35 hétig.
2015. jan. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!