Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kézzsibbadás terhesség alatt?...

Kézzsibbadás terhesség alatt? Több lent.

Figyelt kérdés
Kedves Kismamik! 20+6 hetes vagyok épp ma, de vagy 2-3 hete folyamatosan zsibbad a jobb karom, kézfejem, ujjaim, néha fáj, ha fogok valamit. Éjszaka sokszor kelek arra, hogy borzasztóan zsibbad, de nem azért, mert elnyomtam a fekvéssel, hisz nem is azon az oldalamon aludtam. Mi lehet ez? Van valakinek ilyen tünete? Vagy ez nem is társul a terhességhez? Ha volt valakinek ilyen terhességi tünete, mit csináltatok, esetleg mit tanácsolat az orvos?
2015. jan. 7. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

+ Ha rákeresel, itt a gyk-n is sokan tettek fel már kérdést ezzel kapcsolatban.

2015. jan. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem igazából semmi nem használt, viszont szülés után azonnal elmúlt
2015. jan. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igen, én is sokszor válaszoltam már ilyen kérdésre. A belinkelt cikket olvasd el, sajnos a tüneteid alapján neked is kéztőalagút vagy csuklóalagút szindrómád van.


Engem az első terhességem alatt, kb. félidőtől keserített, aztán elmúlt, ha jól emlékszem két hónap alatt, de sokaknak csak szülés után múlik el.

2015. jan. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Carpalis alagút szindróma.

Nézz utána,nagyon sok válaszban leirtam már itt,ezért már nem irom.Elképzelhető hogy esetleg nálad is ez van.

Nekem a terhesség alatt alakult ki,sokszor szokott akkor kialakulni.Ugyanezek a tüneteim voltak.Szülés után lehetett megműteni,addig szenvedtem sajnos,semmi nem használt.

2015. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!