Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt vagy van valakinek...

Volt vagy van valakinek terhesség alatt alagút szindrómája (éjszakai kézfájdalom, kézzsibbadás)?

Figyelt kérdés
És mit tud vele tenni, hogy enyhítse a fájdalmat? Terhesség után elmúlik?
2009. ápr. 18. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Szia! Én 1-2 hete mindig erre kelek hogy hol a kezem hol a lábam zsibbad el fullra :( olyan rossz. Nem tudom mit lehetne tenni ellene,mert nagyon gáz. 23hetes km
2009. ápr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Semmit nem tudsz tenni ellene. Gondolom vizesedtek is. A szülés után elmúlik.
2009. ápr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
1.vagyok. Én nem vizesedek még és remélem nem is fogok :)! 23 hétben vagyok
2009. ápr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 20. héttől zsibbadtak a karjaim, később "már csak" csuklótól lefelé, az ujjaimon az utolsó ujjpercek érzéketlenek voltak. De ez még mindig jobb volt, mint az a brutális fájdalom az elején, amitől nem tudtam aludni, csak a fotelben valamennyit, mert a karjaimat lefelé lógatva egy kicsit jobb volt. Én a fekete áfonya kapszulától a só-és fűszermentes étkezésen át a vadgesztenyés krémig mindent végigpróbáltam, de semmi nem javított rajta. Viszont már a vajúdás során elmúlt nyomtalanul, és azóta sem tért vissza. Sajnálom, h' neked is át kell élni, mert tudom mennyire rossz. Remélem neked segít valamelyik módszer.
2009. ápr. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bal combom zsibbad minden éjjel.
2009. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)Én is inkább csak úgy tudok aludni, hogy egy picit lóg a karom, már majdnem ülve alszom. Iszonyat! Éjszakánként alig alszom.33 hetes vagyok, már ezt az időt valahogy kibírom!:)
2009. ápr. 18. 11:55
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a terhesség kezdetétől van, most már mind a két csuklómban, hiába használok csuklószorítót, iszonyúan fáj, néha megmozdítani se bírom, ráadásul a jobb csuklómban már kattog is a csont:(((Remélem elmúlik, sajnos nem lehet tenni ellene semmit. Kitartás. 33 heteske
2009. ápr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ejjelente a kezeim annyira elzsibbadtak, hogy szinte fajtak mar. Nagyon-nagyon rossz volt, sokat ebredtem meg emiatt ejjelente, es a fajdalomtol a konnyeim is kijottek. A vadlim is begorcsolt neha, de a kezfajdalmam sokkal rosszabb volt.

Szules utan mindjart megszunt!

2009. ápr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 petya777 válasza:
Sziasztok a barátnőm 17.hetes.Nála kb. 3hete jelentkeztek a tünetek,éjszakánként nem tudott aludni csak bizonyos testhelyzetekben nem zsibbadt a keze .A végén már mind a két keze elviselhetetlenül zsibbadt ,kilátástalan volt a helyzet a dokik azt mondták hogy szülés után elmúlik addig együtt kell vele élni.Felhívtam egyik barátomat aki adott rá egy növényi készítményt.Már aznap minimálisra csökkent a panasza pedig 3-4napot mondtak .Ha van kérdésetek szívesen válaszolok!06204692269
2013. febr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!