Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam dokinál, kézzel...

Ma voltam dokinál, kézzel megvizsgált és azóta jobban van barna folyásom. Ettől elmehet a baba?

Figyelt kérdés
Kb 5 hetes vagyok,a barnázásra írt fel Utrogestant,Magne B6-ot,meg Elevitet kell szednem és pihennem.Aztmondta jövőhéten menjek vissza csütörtökön,akkor már megtudja nézni a baba szívhangját és kiderül,hogy megmarad-e?Na ez a szó óta nem tértem magamhoz,pedig a doki normális volt,de azért engem elszomorít,miaz hogy megmarad-e,nem bíztatni kéne?
2008. aug. 19. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még annyira korai ez a terhesség, hogy ha már így indul, barnázással,felkészítenek a legrosszabbra is. Persze te ne erre gondolj, de azért az első 12 hétben sajnos nagy esélye van a vetélésnek. Remélem nálad nem lesz baj!
2008. aug. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,hogy ilyen gyorsan válaszoltál,de nehéz kiverni a fejemből ezt a szót!Sokkal jobb lett volna ha nem mondja,azóta ha rágondolok eltudnám bőgni magam,de próbálok megnyugodni,mert olvastam hogy másoknak is volt barnázásuk és rendbejöttek,reménykedek ha mindent betartok amit a doki mondott megmarad a picikém!
2008. aug. 19. 14:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha attól jobban érzed magad, bőgj egy nagyot, aztán végy nagy levegőt, és próbálj megnyugodni, mert az első 12 hétben ez a legfontosabb, meg aztán később is...próbálj nem stresszelni, mert az idegeskedéssel ártasz a legtöbbet, hidd el! Kitartás! Én a 10. hétben voltam lázas, torokgyulladásos, szedtem jó nagy dózis antibiotikumot, nagyon féltem hogy baj lesz belőle, de nem lett semmi gond, egészséges babám született. Pihenj nagyon sokat, ha dolgozol menj szabira, sokat számít a pihi ilyenkor!

Üdv, Eszter

2008. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is 5 hetesen voltam először nőorvosnál, még csak a petezsák látszott és aznap pont barnáztam. Ezt gyosan el is mondtam az UH előtt. A szonográfus megszólalt: Ajaj, ezt nem szeretjük! Képzelheted, milyen frászban voltam. Az orvosom ezzel ellentétben megnyugtatott, és azt mondta, hogy a kimaradt mensi idejében gyakran jelentkezik barna váladék, a hormonális változások miatt. Visszarendelt 2 hét múlvára és minden rendben volt, a szíve is ott dobogott a babának. Pihenj sokat tényleg, biztos minden rendben lesz, gondolkodj pozitívan!!! 30 hetes kismama
2008. aug. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen 2. és 3. válaszoló,most kibőgöm magam és a TI biztatásotokra hogy nyugodjak meg,úgy érzem most megtudok!Az az igazság,hogy olyanoktol vártam ezeket a szavakat akik igazán benne voltak.KÖSZÖNÖM!
2008. aug. 19. 15:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Én 3X véreztem a terhesség alatt, egy hét visszatartáson voltam 29 hetsen, a vége az lett, hogy túlhordtam....

Valóban sokan barnáznak, van aki végig a terhesség alatt, de ez még nem jelent semmit. A tabi arra van, hogy nagyobb esélyei legyenek a babának, megakadályozza a leválást, úgyhogy mindent megteszel, amit meg lehet:-)

Ne félj, nyugodj meg, tényleg az a legfontosabb, és ha kell inkább sírd ki magad jól, hogy kijöjjön a baj, mint hogy napokig kínozzon...

Nyugi, nem lesz baj:-)

2008. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia, én ugyan nem barnáztam a terhességem elején, viszont cisztát találtak nálam és halálra rémítettek, hogy nem marad meg a pici. Át tudom érezni a helyzetedet, főleg ami az orvosok olyan marhára kedves és biztató hozzáállását illeti! Szerintem vegyék ki szabit vagy menj táppénzre, fogj egy jó könyvet és ha nem is fekve de szigorúan pihenj 1-2 hétig! Próbáld meg gondolatban biztatni azt a kis lényt a pocakodban, hogy legyen erős. (Nekem ez bevált) Én is sokat bőgtem, de musz. optimistának lenni! Az elevit meg nagyon jó, én is azt szedem, most 24 hetesek vagyunk, de szinte minden nap aggódok a picurért! Drukkolok Nektek!
2008. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 4. válaszolónak is,nagyon sokat segítenek az ő szavai is!Remélem jövőhéten a doki már bíztatóbb szavakat fog mondani!
2008. aug. 19. 16:18
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az 5.válaszolónak is,meg mindenkinek aki válaszol(t)!Jövőhét csütörtökig táppénzen vagyok,(meg remélen utána szülési szabin).Feküdni nemtudok sokat,de vigyázok magunkra!Szorítok mindenkinek akiknek valamilyen problémája van a terhessége bármelyik szakaszában,hogy rendbejöjjön és hamar átvészelje,ne kelljen sokáig a problémáján őrlődni!Boldog babavárást MINDENKINEK!
2008. aug. 19. 16:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Örömmel olvasom, hogy kezded magad összeszedni! Amikor korai terhességgel mész orvoshoz, én azt láttam, hogy sok olyan, hogy nem bíztat, hanem mindjárt felveti a legrosszabb lehetőséget is! De nyugi, ez a lényeg!!! Minden rendben lesz veletek, sokan barnázgatnak és kapják ezt a gyógyszert, segít is nekik! Ne aggódj, az árthat a babának!!! Sok boldog pillanatok kívánok neked a köv. hónapokra, hogy ezeket a rosszakat feledni tudd!
2008. aug. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!