Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit csinál otthon terhesség...

Ki mit csinál otthon terhesség alatt?

Figyelt kérdés

24 hetes vagyok, veszélyeztetett terhes, orvos úgy mondja hogy a legmagasabb veszélyeztetésben vagyok.


Így itthon vagyok amióta kiderült hogy terhes vagyok.


Tudom mindent a babáért, de nem tudom elfoglalni magam, kicsit meg már unalmas hogy napi 24 órában 20-at fekszem.


Ki mivel foglalta el magát aki szintén otthon van?


Vagy valami itthoni kis hobbi? :)


2015. jan. 7. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
dekorgumiból csinálhatnál esetleg falra/szekrényre dekorációt babónak :) olvasás,rejtvényfejtés,valami jó kis sorozatot online?
2015. jan. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bambulka ***** válasza:
En sokat rajzoltam, filmeztem es papirkosarakat csinaltam azt meg mindigbcsinalom nagyon megtetszett es kreativ hobbi is :D en is veszelyeztetett terhes voltam :D
2015. jan. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt 1 hónap szigorú fekvés, utána csak gyakori pihenés (méhszájkinyílás miatt).

Én sorozatokat néztem. Nagyon sokat! :D annyiból jobb, mint a film, hogy van folytatás, több idő telik vele és izgalmasabb is! Ha esetleg elmondod milyen sorozatok érdekelnének, ajánlhatok neked! Nagyon sok fent van online, én is ott nézem...

2015. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Annyira nem foglal le a sorozatok :( Meg beszoktam kapcsolni filmeket is, és ágyból nézem, de már olyan unalmas az is :D
2015. jan. 8. 00:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Én fórumoztam, sorozatoztam, tanultam, itthonról dolgoztam amit tudtam. az elejétől 7 napból 5 fekvéssel telt, ebből a 8-11. hét közötti időszak szigorú fekvéssel.
2015. jan. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A sorozatokról lehet, hogy csak úgy gondolod nem kötnének le, pedig vannak jók ám, és én nem is az vagyok, aki írt már róla.
2015. jan. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nehéz kérdés...én a 38. hétben járok és ez az első hét hogy itthon vagyok és már most nem tudok magammal mit kezdeni. Imádom a sorozatokat egyébként de semmi kedvem órákig bambulni a képernyőt és nem köt le kb semmi.
2015. jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! én 26 hetes vagyok, és ugyanebben a cipőben. kivéve, hogy én nem vagyok veszélyeztetett.

párom dolgozik, és délután5ig egyedül vagyok itthon.

én általában sorozatot nézek, vagy valami nagyon jó vigjátékot, általában az leköt egy kisidőre, de amúgy fel alá járkálok a házban. le az emeletről egykis nasiér, utána megint kezdődik a fekvés-unatkozás. hát, nekünk már csak ez jutott. pihend ki magad, mert minden nappal előrébb vagy, és szerintem nem lesz buli, mikor hajnali 2kor felsir a baba, utána meg cseszve az egész nap. :D szóval szerintem nevezzük ezt egy hosszú pihenésnek :)

kellemes babavárást! :)

2015. jan. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!