Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az létezik hogy 16 hetesen a...

Az létezik hogy 16 hetesen a baba már ennyire nyomja bal oldalon a petefészkemet?

Figyelt kérdés
Màr egy hete érzem, hogy mozgolòdik. Es mindig csak a bal oldalon èrzem. De most kèt napja ùgy èrzem mintha ratelelpedett volna a petefészkemre mert folyamatosan nyomodik, nèha kifejezetten fàj ott.
2015. jan. 10. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is nyomta de inkább nézesd meg,biztos ami biztos. magnézium-citrát napi 2-3x1
2015. jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a panaszom, de ha a jobb oldalra helyezkedik, azt nem érzem kellemetlennek.

Ha nyomja négykézlábra szoktam állni, akkor picit kimozdul, vagy az ellentétes oldalamra fekszek.

Nekem hüvelybe nyilallások is vannak, így holnap megmézetem magam.

Mozgást érzek, de jó lesz megnyugodni.

16+4

2015. jan. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
első vagyok. a hüvelyembe nekem is nyilallt,de azt mondták rá,hogy normális dolog.
2015. jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!