Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha pénteken még semmit nem...

Ha pénteken még semmit nem látott az orvos hüvelyi uh-on, lehetséges, hogy következő pénteken már szívhangot is talál?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 5 hetes,4 napos a menzesz szerint.
2015. jan. 10. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8. hét körül van szívhang. Nagyon elsietted az orvoshoz menést.
2015. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kis.lukzetest fog latni egy het mulva (- van keringes a kis embrioban) de az meg nem szivhang. az elso valaszolo jol irta mikortol lesz.
2015. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem 6+0 hetesen volt pulzálás,

7+0 hetesen szívhang.

2015. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

Első! Hülyeséget beszélsz! A szívhang a hatodik héten indul be!

Korán mentél. Lehet később volt peteérésed és akkor ilyenkor esetleg csak vastagabb nyálkahártyát, esetleg felritkulást láthat a doki. Én menzeszem szerint hat hetesen mentem és akkor 4 mm-es petezsákot látott. Én tudom, mikor volt peteérésem, így ez még belefér. Nyugi! Remélem minden rendben lesz. Remélem én is, hogy a következő UH-n már mi is hallunk szívhangot.

2015. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én az 5. hét végén voltam, de szívhangot nem találtak, csak élő embriót. Egy hét múlva mondta, hogy menjek vissza, tehát a 6.-7. héten
2015. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6-7 hetesen van szívhang így az,hogy most nem láttad nem jelent semmi rosszat.
2015. jan. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

4-esnek. Na te biztos embriologus vagy, igaz?

Mert en meg biologus es a szivcsovet es annak pulzalasat en nem neveznem szivhangnak, es az elso jol irta, hogy 8. het. De a sziv zeljes kifejlodese ertsd pitvarok/kamrak stb. a 10. hetre fejezodik be.

Termeszetesen amikor anyakent elrohanunk az elso ultrahangra akkor a luktetes az egyetlen, amit laikuskent es emberkent is latunk, felfogunk es ertelmezni tudunk (szikholyag, petezsak, szivcső? mi a baj dokikam ???;-))

Normalis atlag nogyogyasz nem.vakitja a varandosokat es ha tul koran ment valaki es egyebkent panasz, gond nincs akkor 8. hetre rendeli vissza szivhang miatt.

Az elteresek, hogy kinek hanyadik het (pl. mar 7. het) csak azert van, mert az utolso menszesz elso napjavalnszamolnak heteket, de csak anJoisten tudhatja, hogy pomtosan melyik nap szabadult ki a petesejt a tuszobol (hiaba LH szint es hiaba homerozes!!!) es azt is hogy pomtosan mikor talLkozott himivarsejttel es pomtosan hanyadik nap agyazodott be. Mert ugye a termeszet csodalatos es kiszamithatatlan.

Tehat az 1. valaszolo mivel kb. 8. hetet irt teljesen adekvat valaszt adott. (nem mondta hogy nem a 7. het es azt se hogy csakis a 9.-en).

Lehet lepontozni de aki csak noi blogokat olvas meg szajkozza a sajat dokija szerinti butitott szoveget az legalabb mas valaszolokat ne fikazzon le.

itt egy link lehet tanulni (probaltam ertheto leirast valasztani a negyes kedveert;-P)

[link]

2015. jan. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6 hetes 1 napos voltam mikor először uh ra mentem akkor pulzalas volt, 2 het múlva azaz 8 hetesen volt szivhang . Azota mar 14 honapos :) 5 hetesen még nagyon nagyon korai volt a doki... :) egyébként lehet hogy még következő pénteken sem lesz szivhang csak pulzalas... :)
2015. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na jó,de most még petezsák sem volt,pedig az ilyenkor már szokott lenni.
2015. jan. 11. 12:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha kesobb volt a peteérésem es/vagy kesobb àgyazódott be akkor nem feltétlenül .. Majd kiderül addig meg probalj nem görcsölni :)
2015. jan. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!