Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy baj h 37 hetesen G3-as a...

Nagy baj h 37 hetesen G3-as a méhlepény meszesedése?

Figyelt kérdés
Ma voltunk uh-on és ott mondta a doki h nem az egész csak egy része de 3-ad fokban meszesedett és h menjek vissza majd a jövő héten megint uh-ra meg nst-re,meg lehet be is fektetnek!Nem késő a jövő heti ismételt uh meg ilyenek?Úgy félek h el tudja e látni addig oxigénnel meg tápanyaggal a babát!Ugye nem lesz baj?Mitől lehet ez?Kérdezte h dohányzom e de én életemben nem is dohányoztam,sőt sportoltam....
2008. aug. 19. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne félj, nem lesz baj. A 37. hét után már nem koraszülött a baba, ha megszületik. Ha úgy gondolja a doki, hogy már nem jó bent neki, akkor beindítja a szülést és megszületik a gyönyörű fejlett babád.Figyeld a magzatmozgásokat addig is míg nem mész az Uhra, és ha változást észlelsz, értesítsd a dokit. Könnyű szülést! 36 hetes kismama
2008. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm válaszod.....Figyelem és épp ettől is kivagyok h már nagyon figyelem....:-)

Nem baj ha megszületik-nem is ezzel van a baj-csak h addig megfelelően tudja e ellátni ez a méhlepény....

2008. aug. 20. 09:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy baratnom is igy jart de neki mar a 34ik heten,2 hetig meg huzta,majdnem 36 hetes terhes volt amikor elfolyt a magzatviz es csaszarral megszult.A baba 2es fel kiloval jott a vilagra(most 2 honapos)es egeszseges.O sem dohanyzott soha eleteben,sem alkoholt nem fogyasztott..A dokia szerint az idegeskedes,a szulestol nagyon felt,ezert idegeskedett..de lehet mas is az oka.
2008. aug. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen én is gondoltam az idegeskedésre mert rettentően aggódós vagyok,ráadásul volt 34 hetesen egy elég erős veszekedésem és totál kiidegeltek,rettentően ideges voltam alig bírtam megnyugodni-csak sírtam,zokogtam,és remegtem-és próbáltam lenyugodni h a manónknak ne legyen baja!Egyébként azon a héten mentem dokihoz is és akkor már 3100 lett a Cg-m-egészen addig zárt voltam!szóval lehet összefüggés??
2008. aug. 20. 09:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet.Nem hijaba mondjak ne idegeskedj terhesseg alatt...
2008. aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!