Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet gond ha 6hetes terhes...

Lehet gond ha 6hetes terhes vagyok es páromnak átlagon felüli?

Figyelt kérdés
Kicsit meg ilyedek de ugye kívánom a szexet, nem szeretnek elvetelni. Lehet ebből gond? Persze óvatosak vagyunk, vagy csak tul aggódom?

2015. jan. 11. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a nődokim, h biztos ami biztos ő a 12. hétig senkinek se ajánlja az összebújást (még átlagos méretűeknek sem), de egyébként nem is a méret miatt hanem az orgazmus kiváltotta méhösszehúzódás miatt, ami vetélést is okozHAT akár
2015. jan. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:-) első 12 hétben tiltott szex???

Sosem hallottam róla, pedig van már gyerekem!

2015. jan. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Folyt.köv.

Ha nem indokolja semmi, akkor lehet szexelni.

Mondjuk ne nyomja tövig, meg ne legyen durva,kb.ennyi.

2015. jan. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk sem ajánlotta a doki az együttlétet már az elejétől, mert nehezen jött a baba. Minden kockázatot a lehető legkisebbre kell csökkenteni, mert nem lehetek hipp-hopp újra terhes, ha elmegy ez a baba.
2015. jan. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 gyermekem van,mind a 3 terhességnél szexeltünk az elejétől a végéig.De szerintem kérdezd meg az orvost,biztosat csak ő tud mondani.
2015. jan. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi panaszod, akkor nyugodtan lehettek együtt, csak kicsit azért óvatosabbnak kell lenni (nekem ezt mondta anno a doki és ez nemcsak az első 12 hétre vonatkozott, hanem a teljes terhességre).
2015. jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 12. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!