Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hete időnként hányingerem...

Pár hete időnként hányingerem van, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete időnként hányingerem van. Valamelyik nap nincs, valamelyik nap pedig ismét előjön picit a hányinger. Hányni viszont nem hánytam. A menstruációm is megjött igaz kevesebb volt mint eddig általában. Ma pedig olyan fúrcsát érzek a hajam alján, ott ahol akkor is fájni szokott néha amikor menstruálok, viszont most nem fáj csak olyan érzés mintha tele lennék ott, vagy nem is tudom hogyan mondjam.. Lehetséges hogy terhes vagyok? Ajánlatos tesztet venni vagy várjak még vele? A válaszokat, tapasztalatokat előre is köszönöm! :)

2015. jan. 13. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka, hogy valaki terhes legyen és ne vegye észre. Ha csinálsz egy tesztet kiderül. De szerintem nem vagy. Simán lehet cukoringadozás (főleg, ha nem eszel kiegyensúlyozottan minden nap), folyadékhiány, fáradtság, és százezer más is.
2015. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hajam alján helyett hasa alján-t akartam írni. Bocsi a hibáért!
2015. jan. 13. 13:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy terhes vagy :) Van okod félni vagy örülni? Védekeztetek rendesen? Ha megjött de kevesebb mint általában attól még lehetsz terhes. A hányinger az 5-6 hétben kezd kialakulni általában. Ha vannak kételyeid, vegyél egy tesztet, biztosan kimutatja van e baba vagy nincs.
2015. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Eddig nem is gondoltam arra hogy terhes vagyok csak a mai nap olyan furcsát érzek az alhasamnál ezért elbizonytalanodtam..A barátom pedig mindig kérdezte hogy biztos nem vagyok terhes amikor hányingerem van.. :/
2015. jan. 13. 13:24
 5/11 A kérdező kommentje:
ha esetleg terhes lennek,nem tudom feljek vagy oruljek,a baratom meg nem akar babat mert nincs meg a babahoz a megfelelo anyagi hatterunk.meg csak 20eves vagyok viszont tobb mint 6 eve egyutt vagyok a baratommal,parommal es nem szoktunk vedekezni,mielott elmegy elotte mindig kiveszi..
2015. jan. 13. 13:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a megszakítás nem védekezés...Sok ismerősöm lett így terhes...Én a helyedben biztosan félnék..Mindenképp csinálj tesztet!
2015. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, mivel nem védekeztek rendesen, vegyél egy tesztet, megszakítás mellett esélyes lehet egy baba. Majd írd meg, mit mutat a teszt, kíváncsi vagyok :)
2015. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,amint teszteltem írok :s
2015. jan. 13. 13:55
 9/11 A kérdező kommentje:
kesobb tesztelek is..a baratom egyebkent nem akar babat mert ketten epp hogy megvagyunk anyagilag..en mar szeretnek ha nem ennyi idos lennek szoval bennem ilyen ketes dolog van,a baratom viszont azt mondja hogy ezzel tonkre tennenk az eletunket..
2015. jan. 13. 14:07
 10/11 anonim ***** válasza:

A megszakításos szerelmeskedés nem védekezés. Sok babát tudok, aki így lett.

Vegyél egy tesztet és csináld meg reggel.

2015. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!