Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikir menjek dokihoz illetve...

Mikir menjek dokihoz illetve lehet e meg forro furdot venni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Sziasztok. ma teszteltem pozit holnapra van rakszuresre idopontom a dokihoz elmwnjek igY az lenne a kerdesem vagy varjak 2 hetet meg?

2015. jan. 13. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne forró fürdőt venni? elmehetsz dokihoz,de csak annyit fog mondani,hogy "itt a petezsák jöjjön vissza 3 hét múlva és megnézzük lakik-e benne valaki."
2015. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Inkább várj nem fog petezsákot sem látni még maximum felritkulást a méhben. Ráérsz hat hetesen menni még akkor sem biztos hogy leszmár embrió meg szívhang nekem is csak petezsák meg szikhólyag volt.


Forró fürdőt hanyagold, alhasi vérbőséget és felhevülést okoz. Fürdeni lehet ha nagyon akarsz én is szoktam nêha beleülni egy kis vízbe de csak meleg vízben ne forróban, az nem tesz jót. De jobb a zuhanyzás.

2015. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves utolso. Vegulis elmentem az idopontra levettek a kenetet. Meg uhazott es tenyleg nem latott semmit ez kerult a papiromra: Terhesseg gyanuja csik szeru endometrium 15 mm. Mist aggodom hogy becsapott a teszt
2015. jan. 14. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!