Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fog igy fejlodni a babam?

Fog igy fejlodni a babam?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok es egesznapos hanyingerem van. Mindentol rosszul vagyok. Ra nezek barmire es hanyok. Nem birok enni se csak neha sima rizst de neha meg az is vissza jon :( Szoval igx hogy semmi nem marad bennem igy is rendbe lesz a baba?

2015. jan. 13. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen testalkatú vagy. Én az elsővel végig a 14 hétig ezt csináltam, szedtem a vitamint, azt magamba tudtam tartani, de elvileg vannak raktáraid, amit a bab felhasznál ne aggódj.Szedj terhesvitamint, és azt próbld meg nem kihányni.Nincs mese, úgysem tudsz ezzel mit csinálni.Sok folyadék, ez most fontos. Nekem a csokifagyi segített.Próbáld ki, majd enyhül. és ne aggódj, sokak vagyunk így.Én most 8 hetes vagyok a másoikkal, kicsit szoliddabb tünetekkel, de az émelygés állandó.
2015. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
baba*-t akartam írni elnézést.Az nálam kimaradt, hogy én testesebb alkatú vagyok, voltak tartalékaim. ^^
2015. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is sokat hánytam a 3 terhesség alatt. Volt, hogy fogytam is. Jobb napjaimon igyekeztem jókat enni: gyümölcs, tejtermék, levesek, húsok, hal, stb.


A baba elveszi a számára kellő mennyiségű kalóriát, fejlődik így is. Nekem volt, hogy egész nap mindent kihánytam...

2015. jan. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Így van, a baba elveszi, ami neki kell.

Fontos lenne, hogy szedj vitamint. Persze, ha az is kijön, akkor nehéz ügy.

Arra viszont figyelj, hogy ha tartósan így marad a helyzet, akkor kiszáradhatsz. Beszélj az orvosoddal. Lehet, hogy jót tenne neked egy zacsi infúzió.

2015. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak 25x hanytam a mainap folyaman :(
2015. jan. 14. 01:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem csokken a rosszulletek szama,menj orvoshoz. A baba elveszi ami kell de ha mindent kihanysz
2015. jan. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elment hamarabb... szoval ha mindent kihanysz,akkor nem fejlodik rendesen a kesobbiekben. A vitamin igy gondolom nem tud felszivodni sem. Most még az elejen vagy vannak tartalekaid de kesobb ha igy marad gondok lesznek. En a 22. Hetig hanytam,15 kg-ot fogytam. A boltba is ha mentem hiaba siettem,mar az uton oklendeztem.Kb 3 metert tudtam menni szedules rosszullet nelkul ugy legyengultem. A baba koraszulott lett veszes verszegenyseggel. Nem reszletezem,nincs szandekomban ijesztgetni. Szoval ha nem javul 1-2 het utan sem beszelj a dokival,nehogy terhessegi veszes hanyasod legyen mert akkor korhaz es infuzio kell. Nalam keson jottek ra erre. Jobbulast.
2015. jan. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sokszor hánysz, az már a kóros kategória és orvoshoz kell menni vele, mert ez nem játék.
2015. jan. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az első vagyok:

Ez nagyon sok egy napra vetítve. Inkább orvos, és kérj folyadékpótlást, infúziót érdemes lesz. Nagyon megviselt lehetsz. Én is alig bírtam menni bárhová az elsővel, 10 kg-t ledobtam én is, de 14. héten pikk pakk megszűnt. De konzultálj orvossal mert a folyadék elengedhetetlen.

2015. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Angliaba elek ma reggel elmentem a vedonohoz es azt mondta semmi gyogyszer nincs ra ha nem birom a rosszulletet vetesem el :'((((((((( Most megyek veszek b6 vitamint hatha segit.....meg a sima vizet is kihanyom :(
2015. jan. 14. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!