Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogyan vészeltétek át...

Ti hogyan vészeltétek át azokat az éjszakákat, amikor egyszerűen sehogysem volt kényelmes aludni? Vannak erre valamilyen praktikák hogyan vághatom magam kényelmes pózba?

Figyelt kérdés
Már 1-2 hete nem tudok nyugodtan aludni, az elmúlt 3 éjszaka pedig borzalmas volt, próbálok csak az oldalamon aludni, de egyfolytában fáj a csipőm...a hátamon pedig nem merek aludni, mert így is nagyon csúnya visszeres a lábam és nem akarok mégnagyobb nyomást gyakorolni a lábamra és a hasamra. (Szoptatós párnát használok alváshoz, de nem segít)
2015. jan. 14. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok :( Oldalasan alszom a hasam alatt egy vékony kispárna + lábam között is ,de óránként felkelek mert elzsibbad a csípőm,ilyenkor fordulok és így megy tovább az éjszaka :( néha háton tudok fél órákat aludni de ritka mert akkor fulladok :(

Szóval sztem nincs nagyon megoldás :) 35 hkm

2015. jan. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sehogy. Sajna az éjszaka 5-6) alkalommal voltam fent abból 4 pisi volt. De vicces mert nap közben meg nem tudok aludni max 1 órácskát. Ezt a pár frontos napot én is nagyon megéreztem... 3 napja konkrétan azt hittem koraszülésünk lesz annyira kemény volt egész este a hasam, derékfájással és jóslóval keverve. Háton nekem sem megy se aludni de szimplán háton feküdni, a derekam nagyon fáj tőle és a pocak is feszül meg persze a babóka is bepörög megmutatva a nem tetszését.:) Lábam nem eresedik lehet semmi köze hozzá de mindig kenem ott is a fürdések után krémmel. Kitartást Neked kérdező és boldog babavárást!:)

36+5 hkm

2015. jan. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi lányok, akkor ezek szerint csak tűrni kell :)Azt hiszem nehéz hetek elé nézek, mivel én még csak a 27. hetet töltöm és dolgozok, de az elmúlt 3 éjszaka tényleg rémes volt, ma pl. 2 óta ébren vagyok. Csak az a baj, hogy még dolgozom, így képzelhetitek milyen szép látványt nyújthatok és mennyire tudok koncetrálni! :)


Kitartást nektek is!

2015. jan. 14. 10:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Haha...most látom, hogy kétszer is nyomatékosítottam, hogy még dolgozom...na, jó, fáradt vagyok. :D
2015. jan. 14. 10:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt ki kell bekkelni. Tulajdonképpen ez amit írsz nálam is volt, akkor én is így éltem meg mint te, de most 8 hónaposan egy másfél éves gyerek is álmatlanul fogzik, ehhez képest az kismiska volt. Nemhogy szülni, a táskámat vinni nem fogom tudni a szülésre. :-) De fő az optimizmus, kitartás, könnyű szülést!
2015. jan. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!