Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz hogy a kismamákat nem...

Igaz hogy a kismamákat nem szabad hirtelen megijeszteni, mert baja lehet a babának?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez babona. Épp olyan, mint hogy ne nézzen csúnya embert nehogy csúnya babája szülessen.


Amúgy egy embert se lenne szabad ijeszgetni, mert az ijedtségtől tényleg baja lehet, főleg, ha gyenge a szíve.

2010. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ettől nem lesz baja a picinek.

lehet arra gondoltak, hogy a hirtelen sokktól beindulhat a szülés, ha valaki már a babavárás vége felé jár.

2010. febr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lolol ***** válasza:
69%
És aki az elején van még a terhességnek?
2010. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy bedőlj ennek a népi mendemondának!
2010. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

második válaszolónak


szerintem a terhesség elején, közepén nem indulhat csak úgy be a szülés egy "egyszerű" ijedtségtől, bár nem vagyok orvos.

2010. febr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz. Én sokszor ijedtem meg (pl becsapódott az ajtó...) és a babám makk egészségesen született!

Max ha Te izgatott leszel azt érzi Ő is.

2010. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Holy Shit...csak ennyi a válaszom ^^ Elképesztő terhesen mennyire lebutulunk ^^ (akár tetszik akár nem, csak az igazat mondom ^^)
2010. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló kire írtad?
2010. febr. 6. 22:55
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Youtube-on láttam egy videót,amin egy 12 év körüli kisfiú egy szörny maszkkal a fején megijesztette az anyját,aki kb 35-36 hetes terhes lehetett.És elfolyt a magzatvize,így megindult a szülése.

Szerintem buta dolog ijesztgetni akárkit is,legyen az gyerek,felnőtt,idős,de állapotost meg pláne nem...

Szerintem igenis lehet abból baj,ha egy kismama nagyon megijed,és most nem egy ajtó becsapódására gondolok.

Sokkal inkább egy baleset látványa,vagy horror film,vagy egy csúnya ijesztés.

2010. febr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!