Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teherbeesés és kávé. Ti...

Teherbeesés és kávé. Ti leszoktatok?

Figyelt kérdés
Kávé függő vagyok. Régebben napi 4 biztos lecsúszott, mióta babát szeretnénk próbálom leredukálni most napi 2 max. 3nál tartok ebből a reggeli (1 v. 2) rendes főzött a másik ilyen semmilyen 3in1. Tudom, hogy a koffein nem tesz jót, sőt. Ti leszoktatok róla? mennyit ittatok mikor babát terveztetek vagy amikor becsúszott a baba? Esetleg volt aki energiaitalt ivott?
2015. jan. 15. 10:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól, mert tervezed nem kell letenni, kávét még terhesség alatt is lehet inni, persze kis mennyiségben. Ha nem sikerül huzamosabb ideig nem a kávé miatt nem fog.
2015. jan. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

napi kettőt ittam, de a másodikról leálltam, mert nem esett jól csak az illata.

Reggel egy kotyogósat végig ittam. Energiaitalt nem, de a kólára rászoktam, rosszullétet is csillapította.

Nem volt gond ezzel.

2015. jan. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

egy főzött kávét iszom reggelente, ezt terhesség alatt is végig megittam, ha ezt nem iszom meg, már a délelőtt folyamán annyira megfájdul a fejem, hogy gyógyszert kell bevennem, és az rosszabb lett volna a babának is, mint a napi egy kávé.

Ezt már most jegyezd meg, hogy terhesség alatt is majdnem mindent lehet, csak mértékkel.

2015. jan. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mindenhol azt olvasom, hogy a kávé csökkenti a teherbeesés esélyét. Ezért lennék kíváncsi, ki mennyit fogyasztott a babatervezés időszakában.
2015. jan. 15. 10:30
 5/14 anonim ***** válasza:
én terhesen is megittam a 3-4 kávémat naponta.
2015. jan. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5-ös és főzöttet vagy ilyen 3in1-et? orvosod mit szólt hozzá? Ahogy utána olvastam a dokik között is megoszlanak a vélemények. Van amelyik teljesen leakarja tiltani a próbálkozó/állapotos kismamikat van aki 1 max. 2-t engedélyez. Gondolom akinek eleve teherbeesési problémái vannak azokat tiltják le teljesen, hogy ezzel se nehezítse, de ha egészséges a nő szerintem is belefér 1-2.
2015. jan. 15. 10:44
 7/14 anonim ***** válasza:
1-2 simán belefér. Persze egy adag az nem 3 dl :)
2015. jan. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én is ittam a terhesseg vege fele (az elejen gyomoregesem.volt, ezert felfuggesztettem). a 2. trimesztertol napi egyet, aztan a 3.tol napi kettot. szules utan viszont olyan rossz alvo babat fogtam ki, hogy nem merek amig szoptatok, igy is kinszenvedes elaltatni. most koffeinmentesre kaptam rá.
2015. jan. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Èn napi 2x ittam 3 az 1-ben kávèt, de azt is csak az ìze kedvèèrt, mert egyèbkènt koffein èrzèkeny vagyok.

Terhesen leálltam vele, mert soha nem ez tartott èbren, ìgy nem is hiányzott :)

2015. jan. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem akadályozta a teherbeesést, de az első trimeszterben hányingerem volt az ízétől, sőt még a szagától is. Utána napi két laza főzött kávét ittam. Az orvos nem tiltott tőle.
2015. jan. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!