Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teherbeesés és kávé. Ti...

Teherbeesés és kávé. Ti leszoktatok?

Figyelt kérdés
Kávé függő vagyok. Régebben napi 4 biztos lecsúszott, mióta babát szeretnénk próbálom leredukálni most napi 2 max. 3nál tartok ebből a reggeli (1 v. 2) rendes főzött a másik ilyen semmilyen 3in1. Tudom, hogy a koffein nem tesz jót, sőt. Ti leszoktatok róla? mennyit ittatok mikor babát terveztetek vagy amikor becsúszott a baba? Esetleg volt aki energiaitalt ivott?
2015. jan. 15. 10:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én mindig is kotyógóval főzött kávét ittam. Napi 2-t. Terhesség előtt is, alatt is, után is. (Elsőre összejött a baba).
2015. jan. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én napi egy kávét ittam reggelente, igaz gyengét, jó sok tejjel, de nekem nem nehezítette a teherbeesést egyáltalán, kétszer lettem terhes, mindkétszer gyorsan és könnyen.

Mondjuk én a pozitív teszt után nem kávéztam már, de csak azért, mert nekem mindig együtt járt egy szál cigivel, amiről szintén azonnal leszoktam, és könnyebb volt úgy nem cigizni, hogy nem is kávézok. Két héttel később meg már ha akartam volna, se tudtam volna kávézni, rosszul voltam a gondolattól is, nagyon hányingeres voltam. Most 14 hetes vagyok, a hányinger múlik, már elég jó a helyzet, de a kávé a hátam közepére nem hiányzik még mindig:D

Rászoktam viszont helyette a kólára, amit nem terhesen nem ittam szinte egyáltalán, sajnos csak ez képes megnyugtatni valamennyire a gyomromat.

2015. jan. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nagy kávés vagyok én is :) Most kismama vagyok, teherbeesés tervezésekor még ittam nyugodtan, szerintem nem baj, sőt nem hiszem hogy csökkenti a teherbeesés esélyét! Most annyit csinálok, hogy a Nescafé üveges granulátumból reggelire egy kiskanállal teszek a bögrémbe, meg nap közben is iszok egy bögrével, akkor szintén egy kiskanállal teszek bele! Ez a napi két kiskanál nem sok, én így csinálom! De én nem a hatása miatt iszom, hanem mert jól esik. Minden nap.
2015. jan. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi lányok, én is így gondolom, hogy az a napi 2 kávé nem befolyásolja a termékenységet, annak ellenére hogy a koffein azért nem a legjobb ilyenkor, de nem csak kávén élek és mellette egészségesen étkezem amennyire csak lehet :)
2015. jan. 15. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!