Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39. terhességi héten még...

39. terhességi héten még elutaznátok?

Figyelt kérdés
80 km-re a lakóhelyemtől lesz egy nagyon kedves esküvő számomra, de akkor már a 39. hetet kezdem terhesen. A szülés idejét tudni fogom (3. gyerek, két császáros előzmény után csak császár lehet úgy is.) Kórház a lagzi helyszínétől 35 km-re van, kocsi van. Ti elmernétek még menni így vagy mondjak le róla inkább?

2015. jan. 15. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Miért ne mehetnél ? :) Semmi bajotok nem lesz, maximum viszed a csomagod is :)
2015. jan. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Én nem mernék elmenni. Harmadik szülés már simán beindulhat betöltött 38 hétnél, és a Te esetedben súlyos következményei lehetnek, ha nem jutsz időben kórházba (a két korábbi császár miatt).
2015. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Nos, mivel a fiam 39+0-n született én így utólag azt mondom, nem mennék.


És 2 császár után is lehet hüvelyi úton szülni, csak Magyarországon a kényelem hívei az orvosok, ezért nem mennek bele gyakran, mert plusz munka lenne. A külföldi statisztikák viszont mutatják ennek létjogosultságát, különösen, ami a szövődmények gyakoriságát illeti.

2015. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 kloetta ***** válasza:
79%
a csomagot rakd be és ne nagyon "bulizz" :) de miért ne érezhetnéd jól magad te is?
2015. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem gond, hogy esetleg mások kórházban fogsz szülni, akkor pakold be a bőröndöt és menjetek, csak figyelj, hogy az esküvőn legyen sofőr, aki nem iszik :)
2015. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a dokim véleményét is kikérném... Amúgy 35 km nem távolság a mai világban. Hamar beérnétek a kórházba.
2015. jan. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

tehát akkor a lagzi helyszínétől közelebb van a kórház mint az otthonodtól? :)

igen, csak rakd be a csomagodat a kocsiba, ehet a nagy izgalomban beindul a szülés :D

2015. jan. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
második gyerekem 39. héten született, úgy hogy nem volt előjele...sima orvosi vizsgálatra mentem be délután a kórházba...a cuccot a családnak kellett utánam hozni:)
2015. jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát azt a 35 km-t megteszotek kocsival mondjuk fél óra alatt. Ha érzed hogy készülődik vala, még akkor is beérnétek. Szerintem nsemmi baj, elmehetsz.
2015. jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: megteszitek, valami. bocs rosszul írtam
2015. jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!