Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek 6 hetesen mit állapítot...

Nektek 6 hetesen mit állapított meg az orvos? Nekem azt mondta hogy még a méhem nincs megnagyobbodva, de ugye késik már 2 hete, meg a teszt is pozitív lett, és azt mondta h. valószínűleg ez terhesség. Remélem is.

Figyelt kérdés
2015. jan. 16. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen 10 mm-es szabályos petezsákot látott.
2015. jan. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, a dokim rám is rámhozta a frászt. én a saját számításaim szerint 6+3 hetesen mentem először uh-ra, nekem is azt mondta, hogy nem tudja egyértelműen megállapítani a terhességet, csak annyit lát, hogy a nyálkahártya meg van vastagodva. 3 nappal későbbre elküldött terhességmegállapításra, ott már látszódott a petezsák+szikhólyag+ vért vettek, HCG-m is magas lett. Ő akkor 5+3 hetesnek állapított meg. (pedig úgy gondoltam, napra pontosan tudom, mikor fogant) valószinű nálad is később fogant, mint gondoltad!
2015. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy nekem ultrahang nem volt, csak kézi vizsgálat
2015. jan. 16. 14:29
 4/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Miért nem volt ultrahang???
2015. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6hetesen azt mondta, hogy egy üres petezsákot lát. Erre én majdnem rosszul lettem, mert már volt terhességem, ott 6hetesen már volt baba szívhanggal, viszont nyáron csak üres petezsák, és ott üres is maradt sajnos, műteni kellett (nekem 25-26 naposak a ciklusaim, ezért később nem foganhatott), és látta, hogy kétségbe estem, megnézte jobban, és volt abban a zsákban 3mm baba is szívhanggal szerencsére. Úgyhogy attól is függ, mennyire alaposan nézi. Ez volt szerdán, utána hétfőn már 10mm volt a drága. Úgyhogy ne aggódj, itt mm-ekről beszélünk, és az orvos se vesz mindent elsőre észre, főleg ha nem is nagyon alaposan nézi.
2015. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert Ő nem csinál ultrahangot. Első terhességemnél is csak azt állapított meg 6 hetesen, hogy megnagyobbodott a méhem, aztán 8 hetesen kellett újra visszamennem.
2015. jan. 16. 14:42
 7/8 anonim ***** válasza:
6+3 volt már szívhang, és 7 mm embrió.3 mm szikholyag.
2015. jan. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6+0 hetesen 11 mm petezsák, 4,8 mm embrió, pulzálás.
2015. jan. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!