Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki egész napos hányingerrel,...

Aki egész napos hányingerrel, rosszulléttel küzdött, időnként hányással, az hogy bírta elviselni?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok, enni nem bírok, már fogytam is pár kilót, mondjuk van miből.Napi pár falat az adagom, meg inni azért tudok.De már kivagyok, a háztartást sem tudom ellátni, mert fekve jó, ha felkelek mégjobban forog a gyomrom.Nagyon unom már, türelmetlen vagyok, hiányzik a régi, pörgős életem.Tényleg az ember nyomoréknak érzi magát.Lehangolt vagyok ezért, semmi boldogság érzet.Sajnos nem is annyira tervezett a terhesség.
2015. jan. 17. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a gyömbért! Este elkészítettem tea formájában, odaraktam az ágy mellé, reggel rögtön azzal kezdtem és egész nap kortyolgattam. Van gyömbér kapszulában is.

Valamint nekem pont akkor jött az émelygés fokozottan, ha nem ettem. Ha kicsit is kiürült a gyomrom, máris öklendeztem, ezért egész nap rágcsáltam. Semmi tartalmasat, az nem ment le, de a sós keksz igen.

2015. jan. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bár nekünk tervezett volt a terhesség, de a többit akár én is írhattam volna. Ráadásul nekem itt van a két ovis. Volt pár nap amikor annyira se tudtam összeszedni magam, hogy ellássam őket. Már csak bőgtem. Ez nem én vagyok, hogy ne tudjam magam irányatni. De mégis. Eltartott a 13-dik hétig. Aztán enyhülés. Majd visszajött a 15. héten, de nem olyan durván. Gyötör a hányinger, de a napi teendőimet tudom végezni. Kitartás!

Én is mindent kipróbáltam, gyömbért, narancsot, meg amit csak írtak. Folyamatosan ettem a b6-ot és a daedalont valamint a renniet. Orvosi engedéllyel természetesen, sokat nem segített, de legalább nem hánytam úton útfélen. Amikor nem vettem be, akkor tényleg kijött sokszor még a víz is.

2015. jan. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ez nekem félidőnél múlt el. Azelőtt minden nap 4-5x a wc társaságát éreztem. Normális ilyenkor a hangulatingadozás is, nem kell nagy feneket keríteni neki. De van akinél a 12.héten elmúlik, a nagykönyv szerint az a "vízválasztó". De a gyömbérre tényleg sokan mondják hogy jó, nekem kb 1 napig vált be! Nekem a magneB6 volt jó. Esetleg kezdj el valami terhesvitamint szedni, attól is szokott csillapodni a rosszullét. Én alig bírtam, azt hittem belepusztulok SZÓ SZERINT. DE ahogy érzem hogy mozog, és hallom a kicsi szívverését amikor megyünk vizsgálatokra, és látom a kezecskéit, a lábát, az arcát..na az felbecsülhetetlen érzés. Hidd el, ha kitartasz mellette annyi de annyi örömet fog neked okozni mint még SOHA SENKI. Próbáld meg magad lekötni valamivel, olvass, hallgass zenét, simogasd a pocakod. De nyugalom, elfog múlni előbb vagy utóbb :) És ha megérzed először a mozgását,vagy a szívverését vagy meglátod az ultrahangon na az kárpótolni fog mindenért! :) Boldog Babavárást. 22 hetes kismama :)
2015. jan. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sehogysem bírtam elviselni, gyakorlatilag el kellett látni. Annyit tudtam tenni egész nap, hogy napközben egyszer levittem a kutyákat öt percre, mert muszáj volt, de azon kívül mindent a férjem csinált, bizonyos napokat meg a szüleimnél töltöttem és ők láttak el.

Ez egy pokol! Az tartotta bennem a lelket, hogy ennél a szülés is csak könnyebb lehet. Ez egyébként így is volt.

Kitartás, hidd el, elmúlik, és utána kétszeresen is feldobott leszel, legalábbis nálam így történt. Miután elmúlt, majdnem a terhesség legvégéig olyan jól éreztem magam, mint még soha.

Mielőbbi jobbulást!

2015. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ido....csak az segit! nem akarlak elkeseriteni! en az elsovel 12 hetig, a masodikkal 16. hetig ejjel-nappal rosszul voltam! szamomra elviselhetetlen volt, utaltam, minden total kilatastalannak tunt! kozben dolgozni kell, gyereket ellatni, stb...soha tobbet nem akarok terhes lenni emiatt!!! tervezett baba volt mindketto...
2015. jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!