Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menjek holnap kh-ba jelentkezz...

Csajszibarackk kérdése:

Menjek holnap kh-ba jelentkezzek mutetre vagy varjam meg a csutortoki dokilatogatast? Van-e meg remeny babara?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem tudom eldonteni mit csinaljak. Mensi szerint 6+2 napos lennek, dokim uh szerint 5+3.11 napja voltam a dokimnal akkor o max 4 hetesnek tippelte a terhesseget csak ures petezsakot latott mondta, hogy 2 het mult ujra uh. Tegnap este viszont elkezdtem kicsit verezni irany a kh. Ahol szinten ures petezsakot lattak.7,4 mm 11nap alatt csak 8, 0 not a merete. Szerinte ebben mar nemis lesz semmi sem a hetdoi napon jelentkezzek muvi befejezesre. Viszont aza csekely verzes ami volt elmult .

2015. jan. 18. 08:57
 1/5 kloetta ***** válasza:
én elmennék hétfőn és kérném előtte hogy nézzék meg, ha akkor se látnak semmit, akkor sajna már nem is lesz.
2015. jan. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én még várnék, főleg, hogy elmúlt a vérzésed. Én elvileg ma vagyok 7 hetes. 2 hete folyamatos pecsételő vérzésem van. Hétfőn tehát elvileg 6+1 naposan, csak 6mm-es volt a petezsák (ez még nem is terhesség, mivel 1 cm fölött veszik biztosra). Holnap megyek én is megint uh-ra, hogy mi van. Csak később fogant, vagy gond van (főleg, hogy nekem folyamatosan van egy kis vérzés, ezen kívül más tünetem nincs). DE az előző terhességemnél is így volt. Elvileg a 6 hetesen 5 hetesnek állapítottak meg és csak a 8. héten mondták, hogy tényleg rendben vagyok és van szívhang is. Valószínűleg ő is később fogant. Szóval ha bízol az eredeti dokidban és megvárnám ő mit mond, esetleg hívd fel őt is.
2015. jan. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a hejedben megvárnám a csütörtöki dokilátogatást.
2015. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is várd meg a csütörtököt, mert ha most ezen gondolkozol, akkor lehet később is ezen fogsz, hogy mi lett volna, ha nem megyek hétfőn a kórházba.
2015. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Verzes azota sem jeletkezett nallam alhasi fajdalom sem.A mellem tovabbra is faj. Azon gondolkoztam ma,hogy lehet elsore merte a dokim a dolgokat amikor voltam.Hisz akkor meg nagyon korai volt a terhesseg a tesztek is epp,hogy csak kimutattak..Lathato volt ha tudtam hol is keressem.A heten csinaltam masik tesztet es azon mar eros pozitiv csikocska volt.
2015. jan. 18. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!