Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abszolút lehetetlen még, hogy...

Abszolút lehetetlen még, hogy a babámat érezzem?

Figyelt kérdés
14 hetes terhes vagyok, nemsokára 15. Tegnap este vettem észre először, aztán ma reggel, hogy furcsa, nagyon enyhe simogatást érzek alul a hasamban, ha nagyon figyelek. Akkor érzem inkább, mikor hanyatt fekszem, és a tenyeremet a hasamra nyomom (persze csak finoman). Létezik, hogy ez már a babám lenne? Biztos nem a beleim, az teljesen más érzés, de nem tudom, nem korai-e még, hogy Őt érezzem. Igaz, nagyon vékony vagyok, és alacsony is, a hasam már akkora, hogy nem tudom felvenni a gatyáimat, kismamanadrágot kellett vennem, a nőgyógyász mondta egy hete, hogy alig 2-3 centivel a köldököm alatt van a méhem teteje. Szerintetek ez már a babám lenne ilyen hamar? Mindenki azt mondta körülöttem, hogy 16 hetesen érezték csak először.
2015. jan. 18. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ő.Én a 2. és 3. babámat 13 hetesen éreztem ugyan így és csak hanyatt fekve.

36hkm

2015. jan. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, azt kihagytam, hogy első baba, bocs. Ezért is tartom ilyen furcsának, hogy már most érzem, ha második vagy harmadik lenne, még nem lenne ilyen meglepő.
2015. jan. 18. 11:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia, en is nagyon koran ereztem, nalam is elso baba. Mar 12-13 hetesen volt neha furcsa erzesem, de elvetettem, hogy a baba lenne. Aztan a 15-16 hettol egyre tobbszor ereztem ugyanott. Ferjem is erezte, ha odatettem a kezet, ahol ereztem a mocorgast, kb a 17 hettol! Szoval, nem lehetetlen, csak ritkabb.

Ma mar 22 hetes vagyok, naponta tobbszor erzem, mar latszik is kivulrol.:) Boldog babavarast!!

2015. jan. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 14 hetesen éreztem Őt elsőnek. A páromtól kaptam egy szívhangfigyelőt és este hanyatt fekvésben kipróbáltam. Meg is találtam kis idő múlva a szívhangját, egy 10 másodperce már hallgattuk, amikor hirtelen kaptam egy rúgást tőle. Tényleg olyan volt, mint amilyennek mondták, mintha egy lufi pukkant volna ki. Utána a 19. hétig heti 2-3 nap éreztem, a 20. héten már minden nap, 22 hetesen pedig már látszódott a pocakomon, hogy mozog a kisfiam. Már egy éves és éppen kiabál a kiságyból, mert nem akar aludni... :D
2015. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is 15 hetesen már éreztem,és elő baba volt.Most a másodikat várom,kíváncsi vagyok Őt mikor érzem majd!!! :-)
2015. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, ezek szerint mégsem lehetetlen :) Szerintem is Ő az, ilyen érzésem eddig még nem volt, úgyhogy elég valószínű, de a környezetemben még senki nem mondta, hogy 16 hetesnél előbb érezte volna, ezért voltam bizonytalan.
2015. jan. 18. 14:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, én is a 15. héten éreztem meg, szintén első baba. :)
2015. jan. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

12 hetesen csikizett, most már összetéveszthetetlenül rúg.

Ő volt az, szerencsésebbek közé tartotznk, h már most érezzük.

KEllemes vóbabavárást!

18 hkm

2015. jan. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!