Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Németországban szülni nyelvtud...

Németországban szülni nyelvtudás nélkül? Be merjem vállalni?

Figyelt kérdés
A párom kint van,én itthon. Babát várunk,és ő azt akarja,hogy költözzek oda én is. De nem tudom,a terhesgondozást,szülést hogy vállaljam be ott,ha nem tudok németül? Viszont ha itthon maradok,az apja szinte sosem lesz velünk.
2015. jan. 18. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

addig még tanulhatsz németul, egyébként még tuti beszélnek annyira angolul, hogy megértsd.

én igy szultem Franciaországban, nulla nyelvtudással..nem volt probléma.

2015. jan. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Németországban rengeteg kivándorolt orvos, nővér, szülésznő van. Simán találsz olyan kórházat ahol beszlének magyarul. Menjél szüljél kint, sokkal jobban fogsz járni.
2015. jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia én 37hetes kismama vagyok itt kint Németbe, beszélek ugyan de nem tökéletesen viszont a férjem már jobban a barátnőm meg teljes perfekt. Mindketten bent lesznek a szülésnél.Nekem már van egy 5.5 éves kisfiam akit otthon szültem szóval lesz össze hasonlításom...idáig azt kell mondjam, hogy Úristen mekkora a különbség.Nagyon kedvesek és próbálnak segíteni, hogy valahogy megértsd őket illetve lehet keresni a környéken magyar nőgyógyást is esetleg.
2015. jan. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!