Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért lehet ennyire érdektelen...

Miért lehet ennyire érdektelen és érzéketlen a feleségem?

Figyelt kérdés

Két hónapja, mióta kiderült, hogy terhes, teljesen elutasító! Az hagyján, hogy szeretkezni nem szeretne, de ha megölelem, akkor kerüli, elveszi a kezemet és azt mondja, hogy hagyjam békén. A szexszel nem is próbálkoztam. Ő soha nem gyengéd azóta.

Második gyerek, tervezett, Ő is akarta. Sokat segítek itthon, sokat is dolgozom. Nem tudom, hogy mi lehet. Van valakinek ötlete?

Előre is köszönöm!



2015. jan. 21. 07:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Hormonok játéka... Sajnos túl kell élni.
2015. jan. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Így van ezeket a hormonok okozzák!Légy türelmes nem ellened szól. Nem lehet könnyű neki sem.Légy egy kicsit megértő.A.
2015. jan. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Ulj le vele beszelgteni. Mond el mi bant es kerdezz ra mi ez az egesz. Neked mi hianyzik, te mit fettel eszre. Legy oszinte. Maskepp sose tudod meg mi emgy vegbe rajta. Hatha kicsit eszre veszi o is h van vmi gond.
2015. jan. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első hetekben nekem sem esett jól semmilyen érintés, sehol, de mi megbeszéltük. Most a 2. trimeszterben már újra jólesik.
2015. jan. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Van az úgy, hogy minden érintés fáj. (És minden terhesség más még ugyanazon nőnél is).

De ezt egy házasságban meg kellene tudni beszélni.

2015. jan. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
nekem szerencsére nem volt ilyen bajom, mindig is jól esett a kedveskedés, még ha hulla is voltam. de a feleségednél lehet hogy van némi émelygés, fáradság, feszültésg mégha tervezett baba is. tényleg beszélgess vele erről hogy mi bántja, lehet hogy aggódás, vagy nincs megelégedve a testével. stb....
2015. jan. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Sokat hány, ez biztos. Nekemi is azzal van a bajom, hogy nem lehet Vele normálisan beszélgetni. Megértem, ha nincs jól, akkor nem jó semmi sem. De azért a normális kommunikáció szerintem elvárható lenne, nem? Mással bezzeg kedves! Megpróbálok még türelmesebb lenni.
2015. jan. 21. 09:30
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha mással kedves akkor lehet, hogy mégiscsak több ez mint a nincs kedve mert hormonok meg hányástól kikészül és a többi. Szóval kevés az esélye, hogy a fizikai dolgokról lenne (csak) szó. Ha valóban kedves másokkal akkor itt veled lehet gondja. Vagy.. rájött, hogy hiába tervezett gyerek neki nem kell az újabb otthon maradás, a sokaknak egysíkúnak megélt gyereknevelés csak nem meri bevallani. De persze ez csak egy ötlet, mert számtalan más is lehet. De azért azt figyeld meg, hogy viszonyul a terhességhez. Mit mond azoknak akikkel szerinted kedves, stb.
2015. jan. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nem tudsz mit csinálni csak reménykedni,hogy hamarosan visszatér a régi feleséged. A hormonok játéka miatt van ez az egész.
2015. jan. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt a terhesség alatt végig, sőt 9 hónapos a lányom és még mindig tart. Hiába próbáljuk megbeszélni, de nem tudok helyre jönni. A férjem nagyon türelmes, sőt türelmesebb, mint én magammal szemben. Nagyon sokat segít, hogy nem sürget és és türelmes velem. Sajnos a hormonok megbolondítják az embert. Te is csak a türelemmel és megértéssel tudsz neki segíteni.
2015. jan. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!