Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért lehet ennyire érdektelen...

Miért lehet ennyire érdektelen és érzéketlen a feleségem?

Figyelt kérdés

Két hónapja, mióta kiderült, hogy terhes, teljesen elutasító! Az hagyján, hogy szeretkezni nem szeretne, de ha megölelem, akkor kerüli, elveszi a kezemet és azt mondja, hogy hagyjam békén. A szexszel nem is próbálkoztam. Ő soha nem gyengéd azóta.

Második gyerek, tervezett, Ő is akarta. Sokat segítek itthon, sokat is dolgozom. Nem tudom, hogy mi lehet. Van valakinek ötlete?

Előre is köszönöm!



2015. jan. 21. 07:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia,

nálam is volt hasonló az első trimeszterben, egyszerűen rosszul voltam, és azt sem bírtam, ha hozzám ér valaki, mindentől rosszabb lett csak. Szex az nálunk se volt, konkrétan annyira szarul voltam, hogy a mindennapos teendők ellátása is komoly nehézség volt, egyfolytában a hányás szélén voltam, gondolhatod, mennyire bír ilyenkor az ember a szexre gondolni... És igen, volt, hogy a férjem odajött, meg akart ölelgetni, és mondtam neki, hogy ne haragudj, de nagyon rosszul vagyok, hagyj békén légyszi. Valahogy azt éreztem, hogy ha most megölel, és kicsit is odapréselődik a gyomrom hozzá, tutira hányni fogok. Jó meleg az ölelése, amit amúgy nagyon szeretek, de akkor a melegtől is minden bajom volt. Simán lehet, hogy a feleséged is ennyire rosszul van, nincs ereje ehhez, főleg ha sokat hány, az rengeteget kivesz az emberből.

Amit hiányolok tőle az az, hogy elmondhatná ezt neked, hogy nyugi, nem ellened szól, csak szarul van. Én elmondtam a férjemnek, hogy szeretem őt, nem vele van a baj, csak épp úgy érzem, hogy megdöglök. Szerintem is kérdezd meg tőle, hogy mi a baj, ennyire rosszul van-e, tudsz-e segíteni valahogy. Lehet, hogy azért nem mondta magától, mert nem akarja sajnáltatni magát.

2015. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
73%
#8-as, jó dolgokat írsz, de azt, hogy mással miért kedves, szerintem nem jól látod. Simán lehet, hogy noha mással kedves, ezzel ki is merül a szerepjátszási energiája, és otthon már nem képes erre. Ott önmaga akar lenni, nem megjátszani magát. Ennek sajnos a közelállók isszák meg a levét.
2015. jan. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Miquel: Ez valóban lehetséges.


8.

2015. jan. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!