Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek terhesseg elott gyomor problemai voltak es gyogyszert kellett szednie ra?

Figyelt kérdés

Mennyi ido utan jottetek helyre?

En is szeretnek babat, de sajnos mar 3 honapja gyomor problemaim vannak, kaptam ra gyogyszert gyomornedv ellenallo tablettat.

Ugy tunt rendbe jottem,ezert karacsonykor mar nem diataztam (2honap dieta utan) igy ujra elkezdett fajni es megint nagyobb adagban kell szednem a gyogyszert.

Jo lenne mar nem szedni, mert nagyon szeretnek egy babat.

Mennyi ido kell meg neki aki volt mar igy?

Koszonom szepen.


2015. jan. 21. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
"A gyomornedv ellenálló tabletta" egy tulajdonság!:) én szedtem pantoprazol származékot, most gaviscont tolok ha nagyon ég a gyomrom! Egyébként sem lehet a gyomorra való gyógyszereket 8 hétnél tovább szedni...
2015. jan. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb 16 éves korom óta van baj a gyomrommal szedtem töbször gyógyszert mindig visszajött. Terhes lettem rosszabb lett akartak tükrözni de mivel már volt fél éven belül tükrözésem nem teteék gaviscont ajánlottak egy darabig jó volt majd megint nem aludtam a végefele utány a nőgyógyász ajánlotta a quamatel minit ha jól írom és az pont kihúzta szülésig. Nekem mindig csak valameddig volt jó egy gyógyszer vagy akármi diótea nem használt szalvus víz az is egy darabig. Terhesség alatt felerősödött a gyomor panaszom hát nem lehet mit tenni ellene akinek egyszer kijön nem múlik el soha élete végéig van. Mostanában is ha olyat eszem nem tudok aludni feljön a savam ülve alszok.
2015. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Kedves elso valaszolo lehet szedni 8 hetnel tovabb, nekem 4 honapos kurat irt elo az orvos esomeprazollal.


Nekem nem jellemzo, hogy feljon a sav, inkabb faj a gyomrom es diataznom ekll , csak igy gyakorlatilag alig ehetek es gyumolcsot semmit, ami terhesen fontos.


Ti is dietaztatok, dietaztok,nalatok is annyira komoly? Vagy azert nem?

2015. jan. 21. 18:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Quamatel minit lehet szedni terhesen? Receptre kaphato?
2015. jan. 21. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet szedni a nőgyógyász írta akkoriban fel!
2015. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!