Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a tini...

Mi a véleményetek a tini terhességről?

Figyelt kérdés

Bővebben írjátok le!

A félreértés elkerülése érdekében: én nem vagyok/voltam az 23 éves vagyok és még nincs gyermekem!! :)


2015. jan. 21. 20:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

8-as válaszolónak én elhiszem amit írt.

Mikor 19 évesen egy péntek este együtt voltunk az akkori barátommal kiszakadt az óvszer én is rohantam a nőgyógyászhoz hétfőn 72 órásért,de mivel vasárnap megjött az esedékes menzeszem igy nem írta fel a tablettát.

Azt mondta pontosan ugyanazt a hatást váltaná ki a gyógyszer is,nem lehetek terhes.

2 hét múlva kellett jelentkeznem újra.

Másik orvos rendelt.

Szerencsére tényleg nem lettem terhes de az orvos szerint simán lehettem volna.

Azt mondta a másik orvos hülyeséget csinált,mert a menzesz ellenére is fel kellett volna írni a tabit.

Hát ennyit az orvosokról...

Nagyon sajnálom ezt a lányt,de remélem jól fog alakúlni az élete és egészséges babája lesz.


Tini kismamikról meg annyit,ha tisztességesen,felelősséggel akarja felnevelni a gyerekét akkor nem kell bántani őket.

Mindegy hogy tervezett baba vagy sem.


Bár én elképzelni sem tudtam volna hogy tiniként babát vállaljak.

Még most is furcsa számomra,pedig már nem vagyok gyerek és terveztük a picit.


Egy 25 éves és 25 hetes kismami :)

2015. jan. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A 8asnak azért nem ír 72 órást a doki, mert szedte a fogamzásgátlót, és ekkora hormonnak nem szbad kitenni a szervezetet. Akár simán meddővé is tehette volna a 72 órás, ezért én megértem az orvost. 5ös voltam :)
2015. jan. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

8-as vagyok :)

Most vagyok 27. hétben és egészséges baba lesz az orvosok szerint. Mindent megfogok tenni érte. És orvost nem szidtam le de amikor mentem első vizsgálatra ő falfehér lett a rémülettől :D de azóta család is megbékélt a helyzettel.

2015. jan. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!