Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok a tini terhesség...

Mit gondoltok a tini terhességről?

Figyelt kérdés
17 éves 3hetes terhes vagyok.
2013. febr. 9. 09:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%

Azt, hogy baromi felelőtlenség. Az esetek 99%-ban teljesen éretlen rá az egyén.


Meg azt ,ha dugni van eszed, gumit húzni, meg védekezni is legyen.

2013. febr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

3 hetes terhesség nincs. Utolsó mensi első napjától számold a terhességet, leghamarabb 4 hetes terhes lehetsz.


Nem a tiniket hibáztatom, hanem a szüleit, hogy nem beszélgetnek velük a fogamzásgátlásról.

17 éves még nagyon fiatal, hogy anya legyen, hiszen még ő maga is gyerek.

2013. febr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%

Kicsit sok lett itt a 17 éves és terhes vagyok kérdés....pár nap alatt ez vagy a 6.---ha ennyire bizonytalan vagy hogy idegenektől vársz mindennap megerősítést akkor lehet nem kéne megtartani mégse azt a babát...

Egyébként azt gondolom róla (lepontozhatsz nyugodtan) hogy nem való egy tizenévesnek gyerek. Ha van párja aki hasonlóan fiatal akkor SE. Mert 17 évesen egyáltalán nem ez a feladat. Később biztos vagyok benne hogy valahol utat tör majd a kihagyott kamaszkor meg kihagyott fiatal felnőttkor. Még egy tervezett terhesség is idősebb korban felelősen vállalva is egy csomó nem várt dolgot okoz (csak nézd végig itt a kérdéseket kimerült kifáradt anyukák kérdeznek, rendszeresen visszatérő kérdés hogy ott van a kisbabával és nem erre számított nem gondolta hogy ilyen nehéz lesz, mert egy kisbaba nem csak cuki aranyos és mosolyog...és nem 17 évesek...)

2013. febr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
semmiképpen sem jó dolog!!!
2013. febr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

védekeztünk de a gumi kiszakadt.

és nem magatokból kell kiindulni, hogy nem állok még készen. lehet, hogy ti ennyi idősen még nem álltatok/álltok/állnátok készen de én igen!

2013. febr. 9. 09:19
 6/21 A kérdező kommentje:
ez az 1. kérdésem.és tudom, hogy sok nehézséggel jár majd de megbirkózom vele
2013. febr. 9. 09:23
 7/21 anonim ***** válasza:

olyan dologról/nehézségekről beszélsz,amiről még fogalmad sincsen..!!

sokkal nehezebb,és fárasztóbb lesz,mint gondolnád.

2013. febr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
aha, te felkészültél.. majd beszéljünk már olyan 2 év múlva, ok?
2013. febr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
a legtöbben azt gondolják,hogy készen állnak rá,de aztán jön a döbbenet,hogy: ez még sem olyan mint ahogy elképzelted..! hanem sokkal nehezebb! főleg egy tininél! akinek még tanulnia is kéne
2013. febr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
De gondolom lesz segítséged mert gondolom megbeszélted szülőkkel/baráttal!? Ne foglalkozz senkivel! Ha te úgy érzed akkor úgy érzed,hogy sikerülni fog!
2013. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!