Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez mit jelent?...

Szerintetek ez mit jelent? Nem vagyok babonás, de eddig nem álmodtam ilyet.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 12 hetes terhes vagyok, mostanában állandóan álmodok valamiről. Hol kígyó, fekete macska, iszapos víz.

2015. jan. 22. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hát nem tudom, de engem most álmomban egy elefánt bika követett! 😃😃 annyi hülyeséget össze lehet álmodni, szerintem nincs jelentősége!
2015. jan. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit.
2015. jan. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyit hallottam egyszer vkitol ha almodban megmar egy kigyo akkor az terhesseget jelent. :D gondolom ez nem meglepo 12 hetes terhesen :D ennyit tudtam "segiteni" :D
2015. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)Hogy lehet ennyi hülyeséget össze álmodni...?Meglepődök magamon:)Tombolnak bennem a hormonok :):):)
2015. jan. 22. 19:27
 5/5 anonim ***** válasza:
óóóóó ez semmi :D én tigrisekkel meg oroszlánokkal beszélgettem,két lábon jártak úgy viselkedtek mint az emberek. elmentünk a tescoba vásárolni stb. aztán mostanában folyton azt álmodom,hogy megszülök stb. pedig nem kéne még szülni, még olyan 15 hét hátra van :D
2015. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!