Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10-11 hetesen ez normális?

10-11 hetesen ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


10+5 hetes vagyok. Pár napja kezdte el érezni, hogy olykor olyan érzés van a hasamban, mintha keményednék, de ugyanakkor be tudom nyomni az alhasam az ujammal, tehát nem kemény.

(Off: ismerem a keményedést, mert 2. terhességem.)

Mitől van ez vajon? Ilyen nyomjak be egy kis magnéziumot?


Az elsőző babám halva született, így nagyon féltem a mostanit. Bocsánat, ha túlparázom.


2015. jan. 23. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem parázod túl és borzasztóan sajnálom! Ugyanakkor ez a fajta érzés teljesen normális, mégi csak meg kell nőnie annak a méhnek, miközban hol innen, hol onnan nyomják. :) Egy kis plusz magnézium nem fog ártani.
2015. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

kezdtem*

ilyenkor*

Bocsánat az elírásokért.


Kedves #1, köszönöm a gyors válaszodat. Kicsit megnyugodtam. Lehet, hogy az elsővel is volt ilyen, csak vele semmin nem izgultam.

2015. jan. 23. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van, Kedves! Meg az is lehet, hogy valóban nem érezted, mert nem úgy helyezkedett, amikor nőtt a méhed. Félek, a szorongást nem fogod megúszni, de a legjobbakat kívánom!
2015. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves #3, nagyon köszönöm a valaszodat és a kedves szavakat!
2015. jan. 25. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!