Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16,4mm-es üres petezsák. Van...

16,4mm-es üres petezsák. Van még remény?

Figyelt kérdés
(A méretből adódóan a doki úgy gondolja, hogy 6 hetes terhes vagyok, azaz 4 hete estem kb. teherbe.)
2010. febr. 8. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
mikor kell visszamenned?ha 6 hetes vagy ott már látni kellene vmit én ugy gondolom.de azért drukkolok.
2010. febr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem 6 hetesen 18 mm üres petezsák volt!2 hét múlva kellet visszamennem és akkor már ott volt a 13 mm babám és szivhang is volt!Nyugi!Ott lezs a baba!Drukkolok!20 hetes kismama

Anett

2010. febr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem még igen. Én is úgy voltam, hogy 6 hetesen csak a petezsák látszott. Én is meg voltam ijedve. De eltelt az a másfél hét, és majdnem 8 hetesen mentem vissza, akkorra már látszott a baba is, a szívverése is.

NEM szabad feladni a reményt. Meglátod, ott lesz az a baba, csak még nagyon picike.

Drukkolok Neked és írd majd meg 2 hét múlva az eredményt. De nem lesz semmi baj. Ne aggódj. Csak pozitívan! :)


22 hetes kismama

2010. febr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5+5 hetesen 8 mm-es petezsákom volt, benne semmit nem látott, 8+3 hetesen meg már ketten is voltak benne: 16 és 18 mm-esek voltak az egypetéjű ikrek.
2010. febr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a bíztatást! Ma voltam az orvosnál, már látszott a 4mm-es embrió, és meghallgattuk a szívverését is! :-)

Úgyhogy válaszolva saját kérdésemre: Igen, van remény, sőt! Felesleges volt az aggódás!

2010. febr. 12. 15:20
 6/7 anonim ***** válasza:

13.31-es vagyok. Nagyon de nagyon örülök, hogy minden rendben van! :)))

Egyébként az aggódás nagyon sok kismama terhességét végigkíséri, ez természetes is valahol :) Mindíg van valami aggódni-való.

Tényleg nagyon örülök, hogy már van szívhangotok is.

Boldog babavárást!!

2010. febr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia. tudom, régi kérdés, ha itt vagy válaszolnál?

szikhólyag sem volt akkor? rá 4 nappal meg minden? nem kellett várni két hetet?

2012. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!