Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetesen is azt olvastam már...

4 hetesen is azt olvastam már látszódik a petezsák, nálam mért nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!voltam dokinál,azt mondta,uh alapján nemlátott még semmit,de kb 4hetes lehetek,teszt szerint 6hetes.A papíromra azt írta petezsák a méhüregben nemtalálható,az Endometrium 12mm!!!!ez mit jelent,ahogy olvastam itt az írásokat mindenkinél látszódott már a petezsák.....nálam mért nem????

s csak 2hét mulva megyek vissza.....köcci


2008. aug. 21. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyálkahártya=12mm
2008. aug. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen teszt szeritne lehetsz 6 hetes? Ezt nem igazán értem. Lehet, h amnúgy korán mentél orvoshoz és azért nem látott még semmit. általában még az 5. héten is alig látszódik valami.

2008. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

sziasztok!kösszi,igen megnéztem a google-ba hogy nyálkahártyát jelent,csak nemtom mitjelent az hogy 12mm?!!nagy vagy az jó?!!

a multhéten már irtam fel ide,hogy csináltam 2tesztet,HCG-line,Pregimax Plusz-t,s mindkettő +lett,nemjött meg,a melleim iszonyatosan érzékenyek,a doki is aztmondta az vok,kitapintgatta,s nemláttunk még semmit,de Szept 04.-én megyek,akkorra már látni fogjuk azt mondta.s csak itthon néztem a papíromon,hogy petezsák a méhüregben nemtalálható--s ezt nemértem,nemkéne annak lennie??nagyon nemvágom ezeket a dolgokat....de attol remélem télleg babát várunk,már nagyon beleéltük magunkat :-))) s várjuk,már vettem is vitamint,folsavat,Calcumot,mg-ot.....s vigyázok magamra :-)

2008. aug. 21. 14:38
 4/7 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. A 12 mm, a méhnyálka vastagságát jelenti és az suzeritnem nem rossz. :) Szóval a fő a nyugalom. :) A lényeg, h most nagyon, de nagyon vigyázz magatokra!!!!
2008. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:-)))) köszönöm szépen 2.válaszoló!!! :-))))
2008. aug. 21. 15:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nyugodj meg, két teszt nem téved! Nekem azt mondta a doki, hogy 35 napos terhességtől lehet látni a petezsákot! Úgyhogy 4 hetesen még korai a petezsák! Gratulálok a babához! Üdv 27 hetes kismama
2008. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia 27hetes Kismama!!!Köszike az infót,nagyon megnyugtattál,komolyan,ez már nagyon kellett :-)))))!!!!!!

Vigyázz magatokra,s nagyon Jó egészséget kívánok Neketek!!!

2008. aug. 22. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!