Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második trimeszterben járò...

Második trimeszterben járò kismamák! Ti tudtok éjszaka aludni?

Figyelt kérdés
Nem tudom màr, hogy ez csak az èn egyedi hülyesègem vagy ez is egy jellemző tünet. De minden èjszaka felkelek èjfèl utàn ès több òra hosszàn keresztül nem tudok visszaaludni. Nem vagyok àlmos. Persze reggel meg alig tudok felkelni. Nàlatok is van ilyen? Meg persze nem talàlok egy olyan pòzt ami kènyelmes lenne.
2015. jan. 27. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
En ugyanigy vagyok, mint Te. :) Masodik babamat varom es az elsovel is ez volt. Sztem a szervezet keszul az ejszakazasra, mivel a pici kelni fog ejjel is enni. Ahogy a nagy ataludta az ejszakakat, onnantol kezdve sokkal jobb lett, en is tudtam aludni. Most ugyanez a helyzet all fenn...megint kelni kell majd ejszaka... :)
2015. jan. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is..az első terhességemnél is ez volt..
2015. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első meg most a 2. terhességemmel is fél 2-2 körül ébredek, majd 1 óra hosszát csak forgolódok mire sikerül visszaaludnom.
2015. jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyan ez. Ráadásul délután sem tudok aludni a naggyal. Az első terhességemnél ez csak a vége felé jött elő. Most kicsit korábban. :(
2015. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Èn is ugyan így vagyok. Elèg bosszantó nèha.
2015. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, bár én már a 31.hétben járok és kb három hete szinte minden éjjel fennt vagyok 2-3 órát. A baba is sokat mozog és már nem tudom hogy lenne kényelnesen feküdni. Reggel mikor kellni kell akkor meg inkább aludnék.
2015. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!