Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lennék? Tapasztalatok...

Terhes lennék? Tapasztalatok és vélemények érdekelnek

Figyelt kérdés

Október 15-én voltam együtt a barátommal, nem védekeztünk végig, de rá egy hétre megjött, rendesen 5 napig tartott, mint máskor, csak nem volt olyan erős, de amúgy sem szokott az lenni (ezért is nem aggódtam eddig). Időközben vége lett a kapcsolatunknak, tehát nem volt több aktus se, ennek ellenére a következő vérzésem kimaradt. Volt már ilyen máskor is, nem tulajdonítottam neki jelentőséget, azonban decemberben sem jött meg és most félek orvoshoz menni..a hét eleje óta rosszul vagyok néha, és mintha feszülne a hasam. Az is probléma hogy szeptember óta elkezdtem hízni(alapból elég vékony alkat vagyok) és most nehéz megállapítani, hogy ilyen sokat felszedtem, vagy ezek már az első jelek. Tombolnak a hormonjaim és fáj a derekam..tudom hogy az lesz a vége, hogy veszek egy tesztet és irány a doki, csak érdekelne, hogy szerintetek lehetséges-e, hogy ez nem terhesség "csak hormonzavar" ?!

20/L



2015. jan. 6. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges. De az is, hogy terhes vagy. Egy gyerek pedig nem tűnik el attól, hogy nem veszel róla tudomást. Ráadásul ha nem szeretnéd megtartani, akkor időben kellene lépni, különben nem lesz választási lehetőséged sem. Még ma vagy holnap menj el tesztet venni és csináld meg!
2015. jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármi is a probléma az orvos fog tudni segíteni, igen, lehet hogy terhes vagy, így még indokoltabb hogy orvoshoz siess hiszen ha nem akarod megtartani szűkös az idő, de még ha meg is tartod akkor is kellenek vizsgálatok, hogy minden rendben van e vele. 20/L 28hkm :)
2015. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eleve nem értem, hogy miért nem az az első, hogy veszel egy tesztet. De mindegy.


Alapvetően előfordulhat, hogy kimarad egy-két hónap, ennek millió oka lehet. Nekem anno - a doki szerint - a környezetváltozás okozott ilyet (költöztem Európában össze-vissza).

2015. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy terhes vagy, de vegyél egy tesztet, hogy megnyugodj, lehet hormonzavar is. Írd meg, mi lett a teszteredmény!
2015. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Hormonzavar is okozhat terhességi tüneteket.

De az is lehet hogy a stressztől marad ki,amit a szakítás okozott.

Viszont akár terhes is lehetsz.

Tünetek lehetnek pl. :

derékfájás,szédülés,hányinger,hányás,fejfájás,fáradtság,alhasi fájdalmak,vérzés kimaradás.


Viszont muszáj venned egy tesztet és ha terhes vagy orvoshoz menni,mert ha az vagy akkor 10-11 hét körűl jársz.

12. hét után már nem veszik el a babát,tehát gyorsan döntened kell hogy megtartod-e.

Ha pedig megtartod akkor lassan esedékes az első genetikai ultrahang.


Kívánom hogy úgy legyen minden ahogy te szeretnéd!


Írd meg mi lett az eredmény.

2015. jan. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!